Introduction - معرفی

VCV is a modern English conversation textbook series, focused specifically on Iranian students of English. It provides your students with multiple exposures to the new language and intensive recycling in practice. It’s a single and unified method and the first and only integrated solution for Iranian English schools and meaningfully accelerates language proficiency. VCV provides an integrated and comprehensive solution to address the needs of adults, young adults, young learners, and very young learners in Iran. This engaging multi-level course is designed to help learners improve their English through using it in a structured, focused and enjoyable way during natural and social interaction.

The rich package of integrated print, video and online resources and easy-to-teach methodology gives you all the support you need including easy-to-follow structure, successful methodology, cultural suitability and rich resources.

یکی از دغدغه ها و مشکلات آموزشگاه های زبان، عدم دسترسی به منابع و کتاب های مناسب برای آموزش انگلیسی به کودکان و نوجوانان، مخصوصا در سطوح اولیه می باشد.  در حال حاضر منابع موجود، فقط محدود به چند مورد خاص بوده و هیچکدام به نتایج رضایت بخشی منجر نمی شوند! منابعی هم که جدیدا معرفی می شوند شبیه به همان کتاب های قبلی هستند و کمکی به رفع مشکل نمی کنند.

اغلب آموزشگاه ها و موسسات ایرانی، چندین مورد از سیستم ها و کتاب های موجود را آزموده اند ولی هنوز به دنبال گزینه بهتری می باشند.  برای رفع کمبود ها، آموزشگاه ها مجبور هستند در کنار این کتاب ها، از منابع کمکی دیگری نیز کمک بگیرند.  ولی مشکلات همچنان پابرجاست.  مشخص نيست که بايد آموزش را با چه کتابي شروع کرد و بعد از اتمام يک دوره ي دو يا سه جلدي چه کرد. حتي بعضي از آموزشگاه ها يک دوره را تمام مي کنند و  دوباره يک دوره ي ديگر را از ابتدا شروع مي کنند (مانند شروع به استفاده از کتاب های First Friends بعد از اتمام کتاب های Pockets). ولی واقعیت این است که اين دوره ها در موازات هم هستند نه در طول هم، و این کار فقط سبب طولانی شدن آموزش می شود و نتیجه ای در بر ندارد. اهميت اين موضوع وقتي آشکارتر مي شود که بدانيم اين مشکل در سطوح آغازين بسيار شديدتر می باشد. دوران کودکی بهترین سن و درحقیقت طلایی ترین زمان برای یادگیری انگلیسی است، ولی عدم دسترسی به منابع ایده آل باعث شده است آموزشگاه ها نتوانند آموزش های کیفی و پربازدهی را تدارک دیده و بهره خوبی از این دوران طلایی ببرند. بسيار مهم است که يک زبان آموز،  يادگيري را با کتابي شروع کند که کاملا با سن و شرايط يادگيري وي تناسب داشته باشد، از منابع آموزشی و کلاس خود لذت ببرد، بدون اینکه اعتماد به نفس او آسیب ببیند تحصیل خود را تا پایان ادامه دهد و مهمتر این که، این تحصیل منجر به نتیجه مورد نظر، یعنی همان صبحت کردن به انگلیسی، شود.

برای رسیدن به این اهداف، ما یک راهکار نوین و همه جانبه تدارک دیده ایم: VCV English

وی سی وی یک مجموعه کتاب است که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان،نوجوانان و بزرگسالان طراحی شده است. موسسات زبان می توانند با استفاده از این سیستم، تمامی مشکلات و دغدغه های خود را رفع کرده و از خدمات و امکانات متنوعی بهره مند گردند. با وی سی وی، زبان آموزان انگلیسی را به خوبی و واقعی یاد می گیرند، با علاقه و انگیزه، ترم ها را یکی پس از دیگری ادامه می دهند، و از یادگیری انگلیسی لذت می برند. دیگر نیازی نخواهد بود که از منابعی استفاده کنید که انگلیسی را بسیار طولانی و کم بازده آموزش می دهند. دیگر نیازی به جستجوی منابع جنبی نخواهید داشت. دیگر آرزو نخواهید کرد که کاش کتاب هایی در دسترس می بود که بتوانند نیازهای واقعی زبان آموزان شما را برآورده کنند. وی سی وی با بهره گیری از کتاب های جذاب، ویدیو، و اینترنت تمام آنچه نیاز است را برای شما تدارک دیده است. وی سی وی یک نسخه ی بهینه سازی شده  از سیستم های آموزش زبان انگلیسی است که برای آموزشگاههای ایرانی باز طراحی و بومی سازی شده است. به این منظور، علاوه بر حفظ تمامی ویژگیهای مثبت، تغییراتی نیز به آنها افزوده شده است.

معرفی ویژگی های کتب و سیستم آموزشی وی سی وی

جهت دریافت بسته معرفی سیستم آموزشی وی سی وی فرم زیر را تکمیل کنید🔸