Workshop Report – Program No 9801

گزارش ورکشاپ ویژه مدرسین
۲۳ فروردین ۱۳۹۸
مفتخریم به اطلاع همکاران (مدیران و مدرسین) محترم از آموزشگاههای عضو برسانیم، کارگاه آموزشی با حضور پرشور مدرسین خلاق و پرانرژی از سراسر کشور، نقاط مختلف ایران، طبق برنامه ریزی انجام شده تشکیل شد.
با توجه به محدودیت زمان، سعی شده بود بهترین بهره از زمان در نظر گرفته شده برده شود و از این رو توضیحات مختلفی توسط استاد تابش پور و کمک جناب آقای عامریان در زمینه های مختلف تدریس زبان انگلیسی و بالاخص جنبه های علمی، تئوری و عملی کتاب های وی سی وی بیان شدند و مباحث کاملا تخصصی و علمی مفیدی صورت گرفت.
طبق برنامه ریزی از قبل انجام شده مدرسین شرکت کننده در ورکشاپ به گروههایی که شامل مدرسین دارای تجربه ی تدریس در کتب وی سی وی و مدرسین جدید و آموزشگاههایی که تازه به ما پیوسته اند تشکیل شد و یک درس از هر کتاب بصورت آزمایشی و دمو در قالب یک کلاس با مدرس و زبان آموز تمرین و اجرا شد که شرکت کنندگان محترم علاوه بر نتایج و تجربیات موثری که کسب کردند لحظات زیبایی را نیز رقم زدند.
از تمامی مدیران محترمی که همواره برای ارتقای جایگاه علمی خود و مدرسین خود ارزش قائل هستند و همچنین آن دسته مدیرانی عزیزی که در این ورکشاپ حضور داشتند نیز تشکر می کنیم.
از همکار عزیزمان جناب آقای عامریان تشکر ویژه ایی داریم. جناب آقای عسگری، یکی از مدیران محترم، نیز در مدت زمان محدود، ارائه ی خوبی داشتند که از ایشان نیز ممنون هستیم.
از همکاران عزیزمان در گروه وی سی وی،که از مدت ها قبل زحمت تدارک و برنامه ریزی همایش را بر دوش داشتند قدردانی می کنیم.
تمامی شرکت کنندگان گواهینامه رسمی گروه آموزشی وی سی وی را دریافت کردند که حضور در یک یا چند ورکشاپ ها شایستگی آنها را برای تدریس در مراکز مختلف وی سی وی در سراسر کشور تایید می نماید. ضمنا شرکت در این برنامه در سابقه شرکت کنندگان ثبت می شود و بزودی شرکت کنندگان می توانند با ورود به پنل خود در سایت بج مربوط به این ورکشاپ را مشاهده کنند.
در آینده برنامه استانی دیگری نیز برگزار خواهد شد و به اطلاع شما خواهد رسید.

گزارش تصویری ورکشاپ

پذیرش و راهنمایی مدعویین در داخل سالن

ساعت 9

شروع ارائه آقای تابش پور و عامریان

ساعت 9:30

حضور استاد تابش پور و عامریان به همراه نمایندگان محترم وی سی وی از سراسر کشور

توزیع جزوات به شرکت کنندگان

ساعت 11

حضور آقای تابش پور و عامریان به همراه نمایندگان محترم وی سی وی از سراسر کشور

آماده سازی و تدریس هر گروه

ساعت 14

و در نهایت اهدا Certificate ها و هدایایی به رسم یادگار

ساعت 16

دیگر تصاویر

Comments are closed.

Please fill items below to download our brochure