عصر برتر لوگو

ارتباط با ما

اصفهان خیابان کاوه خیابان گلستان خیابان اشراق نبش کوی شهید کرمی

آشنایی بیشتر با عصر برتر

چرا عصربرتر؟!!!!! چون کیفیت در آموزش تنها هدف ما بوده است. کیفیت آموزشی مؤثر و منحصربه ‌فرد ، تجهیزات و امکانات آموزشی پیشرفته، کادر آموزشی و اداری مجرب ، پرانرژی و دلسوز، و تفاوت ملموس سطح زبان‌آموزان این مؤسسه با دیگر مراکز آموزشی باعث شده است تا علاقه‌مندان به فراگیری زبان انگلیسی از جای جای شهر اصفهان در این مرکز تحصیل نمایند و از امکانات و کیفیت منحصربه‌فرد این مؤسسه بهره‌مند شوند. کانون زبانهای خارجی عصربرتر از اولین نمایندگی های وی سی وی می باشد و بعد از سالها کار کردن و استفاده از کتابهای مختلف در آموزش زبان انگلیسی به مفهوم واقعی با کتابهای وی سی وی تفاوت آموزش زبان را به رخ زبان آموزان و خانواده های آنها کشید. ما با وی سی وی کاری کرده ایم که پس از اولین تجربه یادگیری زبان انگلیسی با سیستم وی سی وی ، دیگر والدین زبان آموز را مجبور به ثبت نام نمی کنند، بلکه این زبان آموز است که والدین را مجبور به ثبت نام در ترمهای وی سی وی می کند!

ما تمامی تلاش خود را معطوف به ارائه هر چه بهتر آموزش به زبان آموزان خود کرده ایم . هدف اصلی ما آموزش زبان انگلیسی به نحوی است که تنها تبلیغ ما خود زبان آموزان ما باشند.

پیام جناب آقای امیر محمد هاشمی مدیر عصر برتر

مؤسسه عصربرتر همواره به کارکنان و اساتید با کفایت و زبان آموزان برجسته خود مفتخر می باشد.مؤسسه عصربرتر به دلیل استعداد و توانایی های زبانی فارغ التحصیلانش و کیفیت سیستم آموزشی آن در شهر اصفهان مشهور می باشد. هدف اصلی ما آماده سازی شما زبان آموزان عزیز جهت برآورده کردن نیاز های زبانی خود می باشد. با در نظر گرفتن نیاز های جهانی امروز، ما نیز ملزم هستیم تا نیاز های اساسی جهت موفقیت را کسب نماییم. از شما نیز دعوت می کنیم تا تفاوت مؤسسه عصربرتر با دیگر مؤسسات آموزشی را تجربه کنید. شخصاً مجموعه خدمات و امکانات آموزشی، موقعیت و ابعاد کار ما که مشخصات متمایز کننده این مؤسسه هستند را تجربه نمایید.چنانچه در این موسسه مشغول به تحصیل هستید یا این که از طریق سایت اینترنتی در مورد عصربرتر کسب اطلاع می کنید، امید است از این تجربه لذت برده و از اینکه به سیستم آموزشی عصربرتر علاقه نشان می دهید از شما سپاسگزاریم.

عصر برتر - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی