مرکز زبان آزادی لوگو

ارتباط با ما

میدان استقلال کوچه بانک ملی (نبوت 1)

آشنایی بیشتر با مرکز زبان آزادی

مرکز زبان آزادی در سال ۲۰۱۴ به صورت رسمی با مجوز وزارت آموزش و ‍پرورش در دو شیفت کاری با مجوز پسرانه و دخترانه آغاز به کار نمود.این مرکز توانسته با حول و قوه الهی با تکیه بر اساتید مجرب و با تجربه و کلاسهای کنفرانسی پروژوکتور دار و وایت بردهای هوشمند و ...رشد چشمگیری از لحاظ کیفی و کمی داشته باشد و تبدیل به یکی از با کیفیت ترین مراکز آموزشی زبان گردد و زبان آموزان بسیاری از این مرکز فارغ التحصیل شده و در عرصه های مختلف تدریس و ... مشغول به کار شده اند و لذا سعی و تلاش مجموعه اعم از موسس و دیگر کارکنان بر این است که به بهترین شکل به رشد و بالندگی جامعه کمک کنند و رضایت مندی هرچه بیشتر زبان آموزان و خانواده های آنان فراهم نمایند و این مدت عمر قابل جبران نیست ‍پس امید است با ثبت نام در مرکز زبان آزادی مراحل بالندگی و ترقی روز افزون آینده سازان را مهیا سازیم. مرکز زبان آزادی در مهر ماه ۱۳۹۹ توانست شاخص های مهم وی سی وی را بدست بیاورد و نمایندگی وی سی وی را کسب نمایپد و کاملا سیستم خود را به سیستم وی سی وی تغیر داد.

خدمت بهتر به زبان آموزان در راستای بالندگی جامعه و رشد روز افزون آینده سازان

دروه زبان کودکان دوره زبان نوجوانان دوره زبان بزرگسالان دوره زبان IELTS کلاسهای خصوصی و...

اعتقاد راسخ ما (مجموعه آزادی)بر این است که شما زبان آموزان عزیز گرانبهاترین دارایی معنوی مرکز زبان آزادی می باشد و ولی نعمتان این مرکز می باشید پس ما کل مجموعه آزادی در خدمت به شما عزیزانم لحظه ای غفلت نخواهیم نمود و در راستای اهدافمان و خدمت به آینده شما عزیزان مسرانه تر قدم برخواهیم داشت.

پیام جناب آقای په شیو خولیا مدیر مرکز زبان آزادی

امروزه یادگیری زبان انگلیسی نه تنها یک الزام است بلکه لازمه زندگی بهتر در دنیای امروز نیز می باشدکه به نوعی امروزه دنیا را کلبه جهانی می نامند و تسلط بر یک زبان بین المللی ذهن را بیشتر توسعه و پنجره ای را به سوی جهانی نو می گشاید .در واقع راه ارتباطی با دنیای بیرون یادگیری زبان اصلی جهان که همان زبان انگلیسی است می باشد.لذا عدم یادگیری زبان اصلی فکر انسان را محدود به دنیای پیرامون خود می کند و این عدم ارتباط همانند تنیدن تار عنکبوت به دور مغز انسان است که مانع بالندگی و پیشرفت آن می شود. آزادی بالندگی به بار می آورد

مرکز زبان آزادی - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی