گپ- شعبه رازی لوگو

ارتباط با ما

شعبه 2 :شهرک رازی- خیابان امام خمینی 19- کوچه شهید چمران

آشنایی بیشتر با گپ- شعبه رازی

آموزشگاه زبان گپ جوین در سال 1397 تاسیس و آغاز به کار کرد. که در همان سال موفق به اخذ دریافت نمایندگی سیستم قدرتمند آموزش زبان وی سی وی شد. آموزشگاه گپ دارای دو شعبه در شهر نقاب و شهرک رازی با مجوز آموزش و پرورش دخترانه و پسرانه می باشد.

تربیت انسان های فرهیخته مسلط به زبان انگلیسی - ایجاد محیط آموزشی ایده آل و استاندارد که شایسته زبان آموزان ما باشد. - رعایت حقوق مدرسین، کارکنان و زبان آموزان - ساخت آینده ای روشن و پر امید

1- بهترین سن شروع؟ در موسسه فاراد شروع آموزش از پایان کلاس اول می باشد. به والدین توصیه میکنیم تا قبل از این سن اقدام به آموزش فرزندان خود نکنند. 2- آموزش به بزرگسالان چگونه است؟ بزرگسالان با هر شرایط سنی و تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در شرایطی مفرح و لذت بخش شروع کنند. وی سی وی یادگیری انگلیس برای همه ایرانیان را ممکن ساخته است. 3- برنامه هفتگی؟ به طور معمول کلاس ها به صورت هفته ای دو جلسه و هر جلسه دو ساعت می باشد. در ایام تابستان سه جلسه درهفته می باشد.

کودکان نوجوانان بزرگسالان

پیام جناب آقای روح الله پورسعید مدیر گپ- شعبه رازی

در آموزشگاه زبان گپ تمام انرژی ما بر روی آموزش با کیفیت متمرکز می باشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت دقیق استانداردهای آموزشی که سیستم وی سی وی در اختیار ما گذاشته و ما تمام تلاش خود را بکار می بریم تا بتوانیم زبان آموزانی قوی تحویل خانواده های گرامی و جامعه بدهیم توجه کافی به اصول آموزشی همیشه سرلوحه کار ما بوده است. به تیم آموزشی و اجرایی موسسه، به تخصص و تعهد آنها و وجدان کاری آنها افتخار می کنم.

گپ- شعبه رازی - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی