گفتگو لوگو

ارتباط با ما

محمدیه منطقه 4 بلوار امام حسین پلاک 26

آشنایی بیشتر با گفتگو

خلاقیت تا نوآوری مسیری است که موجب شکوفایی و بالندگی کودکان و نوجوان در مسیر یادگیری می شود .ئر این مسیر موسسه هوشمند زبان خارجه دخترانه گفتگو با بهره گیری از جدیدترین روش های آموزشی مبتنی بر آموزش زبان های خارجی را با تکیه بر آموزش زبان مادری نوآوری نموده است. و حدود 3 سال است در حوزه زبان انگلیسی فعالیت می نماید . شهر محل فعالیت این آموزشگاه شهر محمدیه (زیباشهر) از توابع استان قزوین می باشد. محمدیه شهر کوچکی است ولی زبان آموزان بسیار فعال و علاقمند به یادگیری در این شهر ساکن هستند.این موسسه آموزشی در مقطع اول متوسطه در پایه هفتم،هشتم،نهم دارای پذیرش دانش آموز است. بنابراین آموزش زبان را به عنوان الویت آموزش دانش آموزان مد نظر قرار داده است.این مرکز با اخذ نمایندگی آموزش هیبریدی VCV ENGLISH از تهران تلاش می کند که در آموزش زبان همیشه از بهترین متدهای روش تدریس زبان استفاده کند. با گسترش ویروس کرونا در کشور، آموزشگاه زبان برتر اولین آموزشگاهی در شهر محمدیه است که آموزش در فضای مجازی را بصورت آنلاین از اسفند ماه 98 به واسطه داشتن ابزارهای لازم شروع کرده است.

ایجاد فرصت های برابر آموزشیبه منظور یادگیری کاربردی زبان انگلیسی و ایجاد و ارتقا فرهنگ آموزش مجازی

دوره های آموزشی VCV دوره های آموزشی CLT دوره های آموزشی ترمیک به روش زبان مادری

زبانآموز عزیز در عصر حاضر که به عصر ارتباطات شهرت دارد ،نیاز به آموزش زبان انگلیسی موضوعی لازم در زندگی برای ایجاد ارتباطات و یادگیری دروس دیگر شده است. ما در تلاش هستیم با استفاده از روش های جدید به طور واقعی زبان را به شما بیاموزیم. هدف ما در درجه اول مالی نیست بلکه احساس تفاوت در آموزش زبان است.

پیام سرکار خانم کتایون گنبدی مدیر گفتگو

To live a creative life, we must lose our fear of being wrong برای ساخت یک زندگی ایده آل باید ترس از شکست را کنار بزاریم

گفتگو - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی