مهرآوا لوگو

ارتباط با ما

تقاطع خ 22 بهمن و خ باهنر- ساختمان مهرآوا- طبقه اول - واحد 2

آشنایی بیشتر با مهرآوا

آموزشگاه زبان های خارجه مهرآوا در سال 1393تاسیس شد و هم اکنون به عنوان یکی از مدرن ترین آموزشگاه های زبان شهرستان ماهشهر در حال فعالیت می باشد. با استفاده از سیستم آموزشی vcv و کسب نمایندگی از سال 1397 تا کنون این موسسه برای آموزش زبان انگلیسی در مقاطع مختلف به زبان آموزان موفقیت های چشمگیری به دست آورده است . این موسسه به طور تخصصی به آموزش انگلیسی می پردازد. تمام گروه های سنی (از 4 سال به بالا) با هر شرایط تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در محیطی کاملا تخصصی و آکادمیک تجربه کنند.

• تربیت انسان های فرهیخته مسلط به زبان انگلیسی • ایجاد محیط آموزشی ایده آل و استاندارد که شایسته زبان آموزان ما باشد. • رعایت حقوق مدرسین، کارکنان و زبان آموزان • ساخت آینده ای روشن و پر امید

بهترین سن شروع؟ در آموزشگاه زبان های خارجه مهرآوا شروع آموزش از پایان کلاس اول می باشد. به والدین توصیه میکنیم تا قبل از این سن اقدام به آموزش فرزندان خود نکنند. ولی امکان آموزش به خردسالان از سن 4 سالگی نیز در این آموزشگاه مهیا می باشد. • آموزش به بزرگسالان چگونه است؟ بزرگسالان با هر شرایط سنی و تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در شرایطی مفرح و لذت بخش شروع کنند. وی سی وی یادگیری انگلیس برای همه ایرانیان را ممکن ساخته است. • برنامه هفتگی؟ به طور معمول کلاس ها به صورت هفته ای دو جلسه و هر جلسه نود دقیقه می باشد. در ایام تابستان سه جلسه درهفته می باشد.

در کلیه سطوح کودک و نوجوان همچنین بزگسالان کتاب های وی سی وی در آموزشگاه زبان های خارجه مهرآوا تدریس می گردد.

زبان آموزان گرامی می دانید که یادگیری انگلیسی کلید موفقیت های آینده شما (هم در تحصیل وهم زندگی) است. برای کسب موفقیت در یادگیری انگلیسی لازم است به چند نکته توجه کنید: - یادگیری یک زبان (مخصوصا در کشوری که حداقل مواجهه با آن زبان قرار دارد) طولانی و زمان بر هست. پس باید بسیار صبور و شکیبا باشید. - کلاس، معلم و سیستم آموزشی مهم و تاثیر گذار هست ولی نقش خود شما به عنوان زبان آموز مهمتر هستید. تلاش شما، علاقه شما، و وقتی که صرف یادگیری می کنید خیلی مهم و نقش آفرین هست. - نباید به کلاس و معلم اکتفا کرد و لازم است همیشه و در همه جا در حال یادگیری باشید. - اعتماد به نفس داشته باشید و یقین داشته باشید که یادگیری انگلیسی ممکن و قابل دسترسی است. و اما کلام آخر، یادگیری انگلیسی هدف نیست بلکه وسیله ای برای کسب دانش روز دنیا و بهره برداری از منابع مختلف چه در حوزه علمی و چه تفریح و سرگرمی است. در کنار انگلیسی، سعی کنید پیشرفت در زمینه های اخلاق، ورزش، صداقت، درستی، دوستی، و مهربانی را نیز دنبال کنید تا بتوانیم شهروندی سالم، دانا و شریف در کنار دیگر همنوعان خود باشیم. برای همه شما آرزوی موفقیت داریم.

پیام سرکار خانم مرضیه متقی مدیر مهرآوا

در آموزشگاه زبان های خارجه مهرآوا تمام انرژی ما بر روی آموزش با کیفیت متمرکز می باشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت دقیق استانداردهای آموزشی و توجه کافی به اصول آموزشی همیشه سرلوحه کار ما بوده است. و کیفیت کار ما به تیم آموزشی و اجرایی موسسه، به تخصص و تعهد آنها و وجدان کاری آنها وابسته است. هدف اول ما در آموزشگاه زبان های خارجه مهرآوا متمرکز بر آموزش و تربیت صحیح زبان آموزان است و ارایه بهترین و مدرن ترین خدمات ممکن به شهروندان همواره در اولویت کاری اصلی ما بوده است و امیدوارم همچنان بتوانیم مسیر درست خود را ادامه دهیم.

مهرآوا - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی