آموزشگاه زبان منش لوگو

ارتباط با ما

اصفهان درچه خیابان شریعتی ابتدای کوچه جامع جنب مسجد جامع

آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان منش

موسسه چندزبانه منشن با حیطه فعالیت گسترده در زمینه آموزش زبان های مختلف به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، با جدیدترین و به روز ترین متدها کلیه در خدمت زبان آموزان عزیز می باشد. مفتخریم که در موسسه منشن از یکسال تا شصت سال تحت پوشش قرار می گیرند و برای هر سن متد خاص ارائه میگردد و با شیوه های جذاب روند زبان آموزی را برای زبان آموزان آسان می نماید. موسسه منشن از جمله موسسات برتر کشور محسوب می شود که دارنده نرم افزار آموزش زبان انحصاری با کد شامد و ارائه شده در مارکت های مختلف می باشد.در دپارتمان های زبان مختلف دوره های مختلف و کاملا کاربردی و تضمینی ارائه می شوند و با اساتید خبره و با خلاقیت همکاری می شود.سیستم آموزشی منشن کاملا به روز و جذاب بوده و در بخش انگلیسی از متد عالی و جذاب وی سی وی بهره مند هستیم.

فراهم کردن محیطی شاد و دوستانه برای رشد علمی زبان آموزان تربیت انسان های فرهیخته مسلط به چندزبان زنده دنیا رعایت حقوق مدرسین و زبان آموزان و توجه به خلاقیت آنها ساخت آینده ای روشن و پر امید

بهترین سن برای شروع زبان آموزی: موسسه آموزش زبان منشن زبان آموزان را از مقطع سنی یکسال تحت ژوشش قرار میدهد و متدهای به روز و متناسب با سن را درنظر می گیرد. با توجه به دقت زیاد کودکان و تمایل فراوان آنها به یادگیری بهترین سن همان بدو تولد می باشد که با متدهای خاص می توان فرزندان را براحتی و با کمترین هزینه چندزبانه کرد. موسسه منشن توانایی ارائه ژکیج های مختلف، کتابهای مختلف موزیکال و غیر موزیکال، فلش کارت و سایر ملزومات زبان آموزی دارد. آموزش به بزرگسالان نیز میسر می باشد؟ بله، بزرگسالان نیز با هر شرایط سنی و تجصیلی می توانند یادگیری زبان دلخواه خود را در شرایطی عالی و لذت بخش تجربه نمایند.

دوره های مکالمه وی سی وی برای کلیه سنین از هفت به بالا دوره های فشرده مکالمه آلمانی،فرانسوی، ترکی، عربی، ایتالیایی، اسپانیایی، چینی، کره ای ارائه کژیج های مناسب برای هرسن و هر زبان

از متدهای جدید و حرفه ای ما کمال استفاده را بنمایید و با لذت تمام مسیر زبان آموزی را با ما طی نمایید.

پیام سرکار خانم فاطمه سلیمانی مدیر آموزشگاه زبان منش

با سلام و احترام در موسسه ما تمرکز اصلی بر ارائه آموزش باکیفیت عالی می باشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت استانداردهای آموزشی روز دنیا و توجه کافی به اصول آموزشی مدرن و پربازده، همیشه سرلوحه کار ما بوده است. به شخصه به تیم آموزشی و اجرایی موسسه، به تخصص و تعهد و وجدان کاری آنها افتخار می کنم. همچنین به اینکه موسسه ما یک موسسه آموزشی با بازدهی فوق العاده محسوب می شود نه یک بنگاه تجاری. از این رو هدفی جز آموزش و تربیت صحیح زبان آموزان نداریم و امیدواریم که بتوانیم در مسیر زبان آموزی شما را یاری نماییم.

آموزشگاه زبان منش - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی