مترجم لوگو

ارتباط با ما

اصفهان، شاهین شهر، خ مخابرات، فرعی شش غربی، پلاک 41

آشنایی بیشتر با مترجم

گروه آموزشی مترجم در دو واحد آموزشی دخترانه و پسرانه از سال 1388 با شعار "جایگزینی نیست" و با اهدافی چون 1. رعایت استانداردهای جهانی آموزش زبان 2. مدرن سازی نحوه آموزش زبان انگلیسی 3. آموزش زبان به شیوه زبان مادری با رعایت کلیه استانداردهای بین المللی و مورد تایید اداره آموزش و پرورش و همچنین برای دسترسی هر فرد به بالاترین کیفیت آموزشی شروع به فعالیت کرده است.

اهداف و چشم اندازها رعایت استانداردهای جهانی آموزش زبان مدرن سازی نحوه آموزش زبان انگلیسی و بقیه زبانها دسترسی هر فرد به بالاترین کیفیت آموزشی در سطح استان اصفهان آموزش زبان به شیوه زبان مادری با رعایت کلیه استانداردهای بین المللی و مورد تایید اداره آموز

پس از گذراندن چه سطحی میتوان روان صحبت کرد؟ ابتدا لازم به توضیح است زبان آموزان در هر سطحی که باشند میتوانند براساس آموخته های خود در همان سطح صحبت کنند و چنانچه زبان آموزان موارد آموزش داده شده را بخوبی تمرین کنند در سطح intermediateقادر به صحبت کردن روان میباشد. چگونه ثبت نام کنیم؟ برای ثبت نام در هرکدام از واحدها، از طریق مراجعه حضوری به دفتر آموزشگاه، تماس با ما و یا درخواست مشاوره از طریق وبسایت آموزشگاه اقدام نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. آموزش بزرگسالان در آموزشگاه مترجم چگونه است؟ بزرگسالان با هر شرایط سنی و تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را پس از تعیین سطح آغاز کنند.

آموزشگاه های مترجم با"آموزش زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، ترکی استانبولی و عربی در تمامی سطوح و سنین" و با استفاده از به روز ترین امکانات آموزشی در تلاش است تا مسیر یادگیری را برای شما لذت بخش و هموار سازد.

پیام جناب آقای ناصر حبیبی مدیر مترجم

گروه آموزشی مترجم تلفیقی است از دانش، تخصص، تکنولوژی و تجربه جهت ارائه آموزش با کیفیت ما براین باوریم که پیشرفت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص تحقق نخواهد یافت. اکنون با بیش از یک دهه تلاش در جهت ارتقا کیفیت آموزش، رضایت زبان آموزان و والدین و ارائه خدمات آموزشی نه یک شعار بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. بزرگترین هدف ما آموزش نوین برای تمامی سنین با متد آموزش به شیوه زبان مادری است که در سایه اعتماد شما هر روز قدمی به آن نزدیکتر میشویم.

مترجم - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی