افق برتر لوگو

ارتباط با ما

خ امام خمینی شهرک کوثر

آشنایی بیشتر با افق برتر

آموزشگاه افق برتر در سال1393 آغاز به کار نمود و هم اکنون با قریب به 7 سال فعالیت به عنوان یکی از با سابقه ترین آموزشگاه های منطقه در حال فعالیت می باشد. تا کنون این آموزشگاه صدها زبان آموز داشته است . این آموزشگاه به طور تخصصی به آموزش زبان انگلیسی می پردازد و تمام گروه های سنی (از 7 سال به بالا) با هر شرایط تحصیلی می توانند یادگیری زبان انگلیسی را در محیطی کاملا تخصصی و آکادمیک تجربه کنند. آموزشگاه زبان افق برر در سال 1399 موفق به کسب نمایندگی وی سی وی در شهر اصفهان شد و از آن تاریخ به بعد سیستم آموزشی این موسسه کاملا مدرن و بروز می باشد.

تربیت انسان های فرهیخته مسلط به زبان انگلیسی - ایجاد محیط آموزشی با کیفیت ایده آل و استاندارد که شایسته زبان آموزان ما باشد. - ساخت آینده ای روشن و پر امید

پیام جناب آقای مرتضی حسینی مدیر افق برتر

هدف اصلی در آموزشگاه افق برتر تمرکز بر بحث آموزش با کیفیت می باشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت دقیق استانداردهای آموزشی و توجه کافی به اصول آموزشی همیشه دغدغه اصلی کار ما بوده است. به تیم آموزشی و اجرایی موسسه، به تخصص و تعهد آنها و وجدان کاری آنها افتخار می کنم.و نظارت دایم بر کیفیت کار آنها دارم. نزدیک به یک دهه است که در حال ارایه خدمات به شهروندان هستیم و امیدوارم همچنان بتوانیم مسیر درست خود را ادامه دهیم.

افق برتر - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی