پارسا ( پسرانه ) لوگو

ارتباط با ما

سراب خ امام خ قدس روبروی شهرداری طبقه فوقانی هایپرشهر طبقه اول پلاک 160

آشنایی بیشتر با پارسا ( پسرانه )

آموزشگاه زبانهای خارجی پارسا در سال 1396 به همت جناب آقای امیر علی غلامپور سرابی راه اندازی گردید.این مجموعه با به کار گیری اساتید مجرب و سیستم های آموزشی جدید و به روز دنیا سعی در پیش بردن هر چه بیشتر اطلاعات زبان آموزان و دانشجویان نموده است.

خلق ارزش برای زبان آموزان و کسب حداکثر رضایت آنان. خانواده های محترم ایشان باشد.

دوره های ویژه کودکان ،نوجوانان و بزرگسالان دوره های ویژه آمادگی برای آزمونهای تافل و آیلتس دوره ویژه ترکی استانبولی دوره ویژه زبان کره ای

پیام جناب آقای امیرعلی غلامپور سرابی مدیر پارسا ( پسرانه )

آموزشگاه زبانهای خارجی پارسا تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی متدهای با کیفیت و خدمات مناسب به زبان آموزان. ما بر این باوریم که توسعه ی آموزشگاه جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی آموزشگاه که همان خلق بالاترین ارزش برای زبان آموزان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیرو تیم آموزشی آموزشگاه است. در این میان آموزشگاه هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری زبان آموزان وهمچنین خانواده های محترم را داشته باشد.

پارسا ( پسرانه ) - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی