آموزشگاه زبان سلیس لوگو

ارتباط با ما

بلوار مدرس- بین مدرس 4 و 6- پلاک 20

آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان سلیس

VCV English - سیستم مدرن و هیبرید آموزش زبان انگلیسی - را در آموزشگاه زبان سَلیس تربت حیدریه واقع در استان خراسان رضوی تجربه کنید. تا کنون این موسسه ده ها فارغ التحصیل مسلط به زبان انگلیسی داشته است که تعداد زیادی از آنها به تحصیلات عالی در بهترین دانشگاه های خارجی مانند جمهوری چک، اتریش، مجارستان، دانمارک و همچنین بهترین دانشگاه های داخلی دست یافته اند. چندین رتبه ی زیر 100در کنکور منحصرا زبان نیز از افتخارات این موسسه است. هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه نیز شامل اعضایی با مدارک عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک تربیت مدرس و مدارک تخصصی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌باشند. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سال ها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان شهرستان با پیوستن به جمع خانواده عظیم نمایندگی های VCV English در کشور بردارند.

- تکریم ارباب رجوع و رضایت کامل ایشان از خدمات ارائه شده - ایجاد محیط آموزشی ایده آل و استاندارد که شایسته زبان آموزان ما باشد. - تربیت انسان های فرهیخته و مسلط به زبان انگلیسی - رعایت حقوق مدرسین، کارکنان و زبان آموزان - ساخت آینده ای روشن در راستای آرزوهای زبان آموزان

کلاس ها فقط حضوری برگزار می شود؟ خیر هم به صورت حضوری و هم آنلاین کلاس داریم.

کودکان و نوجوانان، بزرگسالان همچنین آمادگی IELTS و TOEFL و دورهای تضمینی کنکور منحصرا زبان از جمله دوره های فعال در موسسه هستند.

هدف مان این است که هر روز مان بهتر از دیروزمان باشد و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم%

پیام جناب آقای سید محمد رضا هاشم زاده مدیر آموزشگاه زبان سلیس

چرا سَلیس؟ موسسه زبان سَلیس با سابقه‌ی 6 ساله، جزء بهترین آموزشگاه های زبان استان در زمینه آموزش زبان های روز دنیا (انگلیسی، آلمانی، ترکی و ...)، مفتخر است که با قویترین کادر آموزشی در شهرستان تربت حیدریه و شهرهای هم جوار زاوه، رشتخوار، فیض آباد و مه ولات، رخ و کدکن به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند. بسیاری از بزرگواران، آموزشگاه سَلیس را به دلیل سطوح بالای استانداردهای روز دنیا در حوزه آموزش زبان و استفاده از پیشرفته ترین امکانات آموزش و یادگیری زبان انتخاب می کنند و به همین دلیل از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند. موسسه سلیس یک موسسه آموزشی است نه یک بنگاه تجاری؛ از این رو هدفی به جز آموزش درست زبان آموزان ندارد و اهداف اقتصادی به نسبت، بسیار کم اهمیت هستند.

آموزشگاه زبان سلیس - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی