سنه و شنیا لوگو

ارتباط با ما

خیابان صلاح الدین ایوبی. روبروی بانک صادرات. آموزشگاه زبان انگلیسی پسرانه سنه و دخترانه شنیا

آشنایی بیشتر با سنه و شنیا

سلام وعر ادب؛ مرکز زبانهای خارجی پسرانه سه و دخترانه شنیا در استان کردستان - شهرستان سنندج در سال 1383 زیر نظر آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج تاسیس و شروع به فعالیت کرد . هدف از تشکیل این موسسه در مرحله اول تداوم فعالیتهای پژوهشی و آموزشی بود که درزمینه درس زبان انگلیسی در مدارس دولتی بخصوص مدرسه نمونه دولتی امام محمد غزالی ناحیه 2 سنندج انجام می گرفت . به عنوان نمونه سال 81 اینجانب ( طالب رستمی) روی پروژه ایی به نام رو شهای نوین تدریس همگام و همراه با دانش آموزان پژوهشی را انجام دادم از آنجا که بخش عمده ای از فعالیتها موجب مزاحمت برای کلاسهای مدرسه می شد تصمیم به اخذ مجوز و تاسیس این آموزشگاه از آموزشگته گرفتم. فعالیتهای این مرکز از آن روزها تا امروز در کنار فعالیتهای یاد دهی--یادگیری بصورت تیمی همراه تیم آموزشی به صورت پژوهشی فعالیتهای خود را پیش برده است . که مهم ترین فعالیتهای این مرکز عبارتند از 1- پژوهش و برنامه ریزی و تهیه امکانات آموزشی بر اساس فعالیتهای گروهی 2- پژوهش و طراحی برنامه آموزش و ارزشیابی به نام (T_P_S) 3- پژوهش و طراحی برنامه آموزشی ( S-T-S)

1- ایجاد فرهنگ پرسشگری و جستجو میان نوجوانان و جوانان( دانش آموزان) جامعه. 2- ارتباط و تعامل بیشتر معلمان و والدین بخاطر آموزش و پرورش بچه ها 3- ایجاد و گسترش مهارتهای زندگی مانند همفکری - همکاری - همدردی - خود باوری و خود ارزشیابی در دانش اموزان 4- ایجاد بستر مناسب برای ارتباط و تعامل میان مراکز آموزشی بر اساس عملکردهای دانش اموزان و معلمان . 5- استفاده از تجربیات و عملکردهای گذشته و ارتباط آن به روشهای نوین و مدرن آموزشی 6- استفاده از امکانات آموزشی روز دنیا برای پیشرفت دانش اموزان 7- آموزش و یادگری مهارتهای چهار گانه listening- Speaking- Reading-Writing) بر اساس روشهای جدید و مدرن دنیا 8- بکار گیری زبان انگلیسی برای تعامل و ارتباط در سطح بین المللی. و استفاده از منابع جدید علمی جدید برای پیشرفت حرف مختلف در جامعه

دانش اموزان عزیز ؛ امید است به اهداف و برنامه های این مرکز توجه فرمایید و با عملکرد خوب خود معلمان ، والدین و جامعه را خوشحال نمایید .

پیام جناب آقای طالب رستمی مدیر سنه و شنیا

امید است با همکاری و همراهی متخصصین آموزش و پرورش بخاطر پیشبرد و پیشرفت فرزندان این مرز و بوم همواره برنامه جدید و به روز را در مدارس و کلاسهای درس پیاده کنیم. زمانی ما خوشحال می شویم که بتوانیم فرزندان این جامعه را خوشحال کنیم. از خدای منان طلب دعا دارم در این راه ما را یاری رساند.

سنه و شنیا - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی