زبان برتر لوگو

ارتباط با ما

رشت / گلسار / خیابان 89 / آموزشگاه زبان برتر

آشنایی بیشتر با زبان برتر

آموزشگاه زبان برتر، اولین و برترین مرکز تخصصی آموزش زبان کودکان و نوجوانان در مرکز استان گیلان شهر رشت با سابقه ای بالغ بر هشت سال است که در عرصه‎ی آموزش زبان فعالیت داشته است. این آموزشگاه اولین آموزشگاهی است که در گیلان آموزش زبان کودکان 4 سال به بالا را شروع کرد. اینک زبان آموزان این مرکز به مرحله نوجوانی رسیده اند که متدهای لازم متناسب با سنین آنها به کار گرفته می شوند. این مرکز با اخذ نمایندگی آموزش هیبریدی vcv از تهران تلاش می کند که در آموزش زبان همیشه از بهترین متدهای روش تدریس زبان استفاده کند. با گسترش ویروس کرونا در کشور، آموزشگاه زبان برتر اولین آموزشگاهی در گیلان بود که آموزش در فضای مجازی را بصورت آنلاین از اسفند ماه 98 به واسطه داشتن نمایندگی از vcv تهران شروع کرد. در واقع VCV English پیشگام در آموزش آنلاین در سطح کشور می باشد. بعد از بازگشایی آموزشگاه ها در اواخر اردیبهشت ماه سال جاری، آموزشگاه زبان برتر با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی آموزش زبان را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری (فضای مجازی) فعال تر ساخت و اکنون سرآمد آموزشگا های رشت می باشد.

زبان نه تنها بخشی از آنچـه مـا فرهنـگ مـی‌نـامیم، است بلکـه منعکس کننده‌ی فرهنگ نیز می باشد. درواقع، درک محتوای فرهنگی، کلید آموزش و یـادگیری موفق زبان است. یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است و مردم در سراسر دنیا تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم می کنند. بسیاری از کشورها، زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم در برنامه درسی مدارس خود قرار می دهند و افراد از سنین پایین، شروع به یادگیری زبان انگلیسی می نمایند. رسالت ما، آموزش درست به فرزندان این سرزمین است. آموزش درست زبان انگلیسی به نحوی که در بازتاب فرهنگ اصیل ایرانی به زبان دوم هیچ مشکلی نداشته باشند. زبان آموزان این مرکز را برای شرکت در آزمون های بین المللی آماده می سازیم.

چقدر زمان لازم است تا به زبان انگلیسی مسلط شوم؟ روزانه چقدر بايد تمرين داشته باشيم؟ آیا به جزوات و کتاب های دیگر هم نیاز است؟ و آیا همراه با این بسته‌ی آموزشی کتابی یا جزوه‌ای هم ارائه میگردد و در این بسته‌ی آموزشی کتابی و جزوه ای گنجانده شده است؟ چرا با اینکه من تا به حال کلاسهای زبان زیادی رفته ام اما نتیجه ی دلخواه و موثری نگرفته ام؟ آیا زبان آموز از طریق این سیستم می تواند زبان یاد بگیرد؟

دوره های آموزشی آموزشگاه زبان برتر ویژه ی کودکان، نوجوانان می باشد. از آنجاییکه آموزش زبان را از دوره خردسالی شروع کرده ایم به همین خاطر در حال حاضر به دوره نوجوانی رسیده ایم که با سیستم آموزشی vcv تا دوره پیشرفته ادامه خواهد داشت. در بخش بزرگسالان آموزش زبان های خارجی به صورت کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شوند.

زبان آموزی فرایندی است بلند مدت که یک باره رخ نمی دهد و نیاز به برنامه مدون و منظم دارد . باید در کشور های غیر انگلیسی برای آن محیط ایجاد کرد . محیطی که دائما در آن بتوان انگلیسی شنید حرف زد و در کل تمرین کرد . باید انگیزه فراوان داشت یا ایجاد کرد . تمهیدات فراوان ( وقت و انرژی و انگیزه کافی ( می خواهد . نیاز به برنامه ریزی بلند مدت دارد که البته به اهداف زبان آموزی نیز بستگی دارد . ضمنا یکی از عوامل فیتلر کننده در یادگیری زبان جدید ترس و دلهره بی مورد (بیگانه هراسی) از ایجاد ارتباط عملی در حین گوش دادن و صحبت کردن است که اگر این ترس برطرف شود خیلی از مشکلات حل می شود و این مستلزم این است که موارد آموخته شده بصورت عملی با اعتماد به نفس بالا بکار گرفته شود و از اشتباه کردن نهراسیم چراکه همه مادرزادی زبان آموز نشدند .

پیام سرکار خانم زهرا تهمورسی فرد مدیر زبان برتر

این اطمینان خاطر به همه اولیا داده می شود که در این مرکز آموزشی تمام موارد آموزشی و پرورشی به نحو احسن به کار گرفته می شود. رعایت موارد بهداشتی قبل از کرونا نیز در این مرکز با جدیت لحاظ می شد. اینک نیز با ضد عفونی مرتب و منظم محیط آموزشی رعایت پروتکل بهداشتی دوچندان به چشم می خورد.کلیه محیط آموزشی با دوربین های مدار بسته تحت کنترل مدیریت می باشد. مدرسین این مرکز با گذراندن دوره روش تدریس انحصاری زبان انگلیسی به تدریس مشغول می شوند.

زبان برتر - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی