ژیهات لوگو

ارتباط با ما

خیابان 26 مرداد, ورودی پارک شهید کاظمی, پایینتر از پارچه سرای حریر, جنب خیاطی کوک , آموزشگاه ژیهات

آشنایی بیشتر با ژیهات

آموزشگاه زبان ژیهات واقع در شهرستان پاوه ، در سال 1394 تاسیس شد. یکی از آموزشگاههای جدید این شهرستان ولی در عین حال یکی از بروزترین آموزشگاهها با امکانات عالی و فضای فوق العاده آموزشی میباشد . ژیهات تنها آموزشگاه سطح شهرستان است که به سیستم هوشمند متصل و دارای لوح سپاس از طرف آموزش و پرورش میباشد. این لوح در بین موسسات شهرستان ، تنها به ژیهات تعلق گرفته است. این موسسه به طور اختصاصی به زبان انگلیسی میپردازد و از سنین 6 سال به بالارا تحت پوشش قرار میدهد. آموزشگاه ژیهات در اواخر سال 98 افتخار این را دارد که یکی از نمایندگیهای مجاز سیستم عالی وی سی وی باشد . سیستمی عالی ، به روز ، همراه با حمایت گروهی عالی و قدرتمند

- تربیت انسان های فرهیخته و مسلط به زبان انگلیسی و عاشق انگلیسی - ایجاد محیط آموزشی ایده آل و استاندارد که شایسته زبان آموزان ما باشد. - رعایت حقوق مدرسین، کارکنان و زبان آموزان _ بالا بردن انگیزه و عشق در یادگیری زبان انگلیسی در محیطی کاملا دوستانه و صمیمی

آموزش از چه سنی در آموزشگاه آغاز میشود؟ امر آموزش در آموزشگاه ژیهات از 6 سال به بالا میباشد. آیا وی سی وی برای سنین بزرگسال هم کتاب دارد؟ بله سیستم عالی وی سی وی تمام سنین را با سیستمی کاملا مدرن تحت آموزش قرار میدهد.

زبان آموزان عزیزم تمامی تلاش ما تمرکز بر آموزشی صحیح در محیطی سالم و بدون استرس و کاملا جذاب و شاد میباشد . امیدوارم با جوین شدن به ما لذت واقعی یادگیری را بچشید.

پیام سرکار خانم نگین خالدی مدیر ژیهات

اینجانب نگین خالدی مدیر آموزشگاه ژیهات با بیش از 15 سال سابقه در امر آموزش زبان انگلیسی، تمام تلاشم بر بالا بردن کیفیت تدریس متمرکز بوده و در محیطی کاملا صمیمی و دوستانه و رفتار متناسب با تک تک زبان آموزان و همکاران و رعایت دقیق استانداردهای آموزشی و توجه کافی به اصول آموزشی همیشه سرلوحه کار ما بوده است. به تیم آموزشی و اجرایی موسسه، به تخصص و تعهد آنها و وجدان کاری آنها ایمان دارم و از این بابت بسیار مفتخرم .

ژیهات - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی