خانه زبان آنیتا لوگو

ارتباط با ما

میدان تختی نبش کوچه سراج

آشنایی بیشتر با خانه زبان آنیتا

خانه زبان آنیتا، سال تاسیس ۱۳۹۵ محیطی آکادمیک با کادری مجرب ،مجموعه ایی شاد و پر انرژی در خدمت همشهریان عزیز بروجردی میباشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت دقیق استانداردهای آموزشی و توجه کافی به اصول آموزشی همیشه سرلوحه کار ما بوده است.خانه زبان آنیتا یک موسسه آموزشی است نه یک بنگاه تجاری از این رو هدفی به جز آموزش و تربیت صحیح زبان آموزان نداریم و اهداف اقتصادی در درجه دوم اهمیت قرار دارند.

حتما پیش آمده که با خود فکر کنید که افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند بهتر و سریع تر زبان یاد می گیرند. این امر کاملا درست است! این افراد با قرار گرفتن در محیط انگلیسی زبان مجبور هستند به زبان انگلیسی صحبت کنند و برای همین سریع تر زبان را می آموزند. در کلاس های خانه زبان آنیتا، ما برای شما محیطی را فراهم آورده ایم که به صورت مداوم در آن به زبان انگلیسی صحبت کنید. ما معتقدیم که یادگیری زبان فقط و فقط از طریق صحبت کردن درباره موضوعات واقعی صورت می گیرد. گفتگوها کاملا بر اساس تجربیات شخصی شما خواهد بود؛ به همین دلیل ما، ماندگاری مطالب را برای شما تضمین می کنیم. در واقع شما در ایران ولی در یک محیط کاملا حرفه ای انگلیسی درباره زندگی و تجربیات خود صحبت خواهید کرد. یادگیری در این کلاس ها بدون توقف است!

۱.بهترین سن یادگیری زبان چه سنی است؟ کسب علم و دانش محدود به هیچ رده ی سنی نیست.بنابراین میتوان با بکارگیری جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی از کودکان تا بزرگسالان فرآیند یادگیری به خوبی صورت گیرد. ۲. آیا کیفیت سرعت یادگیری در بزرگسالان در مقایسه با کودکان و نوجوانان متفاوت است؟ پاسخ ما خیر است. تدریس با عشق و علاقه، هر زبان آموزی در هر رده ی سنی را جذب یادگیری میکند. آنچنان که از بدو ورود به کلاس تا پایان، فرد دغدغه ها و روزمرگی های خود را فراموش کرده و بر یادگیری لذت بخش خود متمرکز است‌.

پیام جناب آقای سعید سپهری نیا مدیر خانه زبان آنیتا

شعار ما آموزش با کیفیت است. به ما اعتماد کنید.تا کنون خانه زبان آنیتا صدها فارغ التحصیل فرهیخته و مسلط به زبان انگلیسی داشته است.با به کارگیری هوش های چند گانه در آموزش به کودکان و نوجوانان و با به کارگیری جدیدترین روش آموزش زبان به بزرگسالان، به نام "حافظه سازی ساختاری" توسط بنده در خدمت شما هستیم. همچنین با کسب نمایندگی VCV در سال ۱۳۹۹ افتخار همکاری با مجموعه بزرگ vcv در سراسر کشور را داشته و امید است بتوانیم رسالت خود را در این راه درست ادامه دهیم.

خانه زبان آنیتا - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی