آموزشگاه زبان خارجه آرایه لوگو

ارتباط با ما

مامونیه بلوار امام خمینی نرسیده به چهار راه جنب اداره امور مالیاتی دبستان هفده شهریور

آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان خارجه آرایه

آموزشگاه زبان خارجه آرایه در سال 1392 در شهرستان زرندیه به مرکزیت مامونیه تاسیس شد و در زمان کوتاهی توانست به دلیل عملکرد قابل قبول از محبوبیت بالایی بین اقشار مختلف مردم این شهرستان برخوردار شود. زبان اموزان آموزشگاه آرایه تا کنون توانسته اند به موفقیت های چشمگیری در آزمونهای مختلف زبان دست پیدا کنند، از جمله EPT,TOEFL,IELTS,TOLIMO و رتبه های برتر دانشگاههای سراسری با درصد بالای امتیاز در زبان انگلیسی. یکی از مشخصه های بارز آموزشگاه آرایه که باعث تمایز این آموزشگاه نسبت به آموزشگاههای دیگر شده بکارگیری اساتید مجرب، با سابقه و با تحصیلات عالی دانشگاهی در رشته زبان انگلیسی است. آموزشگاه زبان انگلیسی آرایه از ابتدای کار خود، بالا بودن استانداردهای آموزشی را در اولویت های اصلی خود قرار داده است. در این آموزشگاه تمام گروههای سنی( از 7 سال به بالا) با هر شرایط تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در محیطی کاملا تخصصی و اکادمیک تجربه کنند. موسسه زبان انگلیسی آرایه در سال 1397 نمایندگی VCV در شهرستان زرندیه را کسب نمود و از ان تاریخ سیستم آموزشی این موسسه کاملا مدرن و بروز می باشد.

توجه ویژه داشتن به تک تک زبان آموزان و تلاش تیمی، جهت به حداکثر رساندن تواناییها و اعتماد به نفس زبان آموزان جهت کسب نتیجه بهتر در یادگیری و نهایتا کمک به تعالی سطح زندگی و ارتقای شغلی آنها. ایجاد فضای مناسب و دوستانه آموزشی و محیطی آرام به دور از هرگونه تنش و استرس با امکانات متناسب با آموزش زبان که شایسته زبان اموزان گرامی باشد. رعایت حقوق زبان اموزان، اساتید و کارکنان آموزشگاه.

سن مناسب يادگيري زبان انگليسي؟ زبان دوم در همه سنين مي‌تواند اتفاق بيافتد. در آموزشگاه آرایه کودکان از سن 7 سال به بالا تحت آموزش قرار می گیرند. نحوه تدریس به بزرگسالان؟ سیستم آموزشی در آموزشگاه آرایه بر اساس عملگرایی به جای تئوری می باشد. در این سیستم برنامه های درسی با فعالیت کلاسی همراه است. در مدل رویکرد مبتنی بر کار عملی به جای تکیه بر تئوری به کار عملی بیشتر توجه می شود. در نتیجه طراحی مدل تدریس بر اساس سوال چرا درس می دهیم بنا شده نه چه چیزی درس بدهیم. در این رویکرد مهارت و استعدادهای فردی هر کس برای رسیدن به اهدافش در نظر گرفته می شود. وی سی وی دقیقا بر اساس همین سیستم طراحی شده که بسیار کاربردی است. برنامه هفتگی؟ آموزشگاه آرایه هر فصل یک ترم برگزار می کند( 20 جلسه 90 دقیقه ای) هفته ای 2 جلسه بعداظهر ها.

آموزشگاه آرایه از سال 97 موفق به دریافت نمایندگی از وی سی وی گردید، بنابراین تمام برنامه ها، کتب آموزشی، سطح بندی ها و ... براساس چارت تعریف شده از طرف کارشناسان وی سی وی می باشد. این موضوع در سراسر ایران که تحت نمایندگی وی سی وی می باشند یکسان است. یکی از مزایای این سیستم یکپارچه این است که شما در هر نقطه از کشور که نمایندگی وی سی وی دارند می توانید اموزش خود را ادامه دهید. چارت آموزشی در اموزشگاه موجود می باشد.

انتخاب یک آموزشگاه مناسب برای یادگیری زبان از اهمیت زیادی برخوردار است. متاسفانه بسیاری از آموزشگاهها یک بنگاه تجاری هستند تا یک آموزشگاه زبان و هدف اصلی انها کسب درامد بالاست و به کیفیت آموزشی توجه ای ندارند، و در عین حال ممکن است مکانی بزرگ و با نمایی گول زننده داشته باشند که این هم البته برای جذب بیشتر مشتری و درامد بالاست. آموزش و یادگیری زبان انگلیسی به عنوان اصلی ترین فاکتور در پیشرفت شغلی و تحصیلی افراد به حساب می اید پس به این نکته توجه داشته باشید که شرایط و ویژگی های آموزشگاه زبان انگلیسی تاثیر بسزایی در یادگیری شما خواهد داشت. موسساتی که منحصرا یک زبان را آموزش می دهند تخصص و تمرکز انها فقط بر یک زبان است و طبیعتا بازده آموزشی و پیشرفت زبان آموزان نیز بیشتر خواهد بود، و این در نفطه مقابل آموزشگاههای چند منظوره است که بیشتر به دنبال درامدزاییهستند. بنابراین برای موفقیت در این زمینه در انتخاب آموزشگاه زبان خوب و اساتید ان دقت کنید.

پیام سرکار خانم فروغ کاظمی مدیر آموزشگاه زبان خارجه آرایه

چرا باید انگلیسی یاد بگیریم؟ اصلا چه فایده ای دارد؟ این همه وقت و انرژی برای یادگیری زبان بگذاریم که چی؟ امروزه یادگیری زبان انگلیسی امری بسیار مهم است و عزم تمام مردم دنیا بر این است که آن را به عنوان زبان دوم فرا بگیرند. در اینجا به چند دلیل موجه در خصوص فراگیری زبان انگلیسی به اختصار اشاره می کنیم: 1. دومین زبان رایج دنیا 2. دسترسی بیشتر به اینترنت 3. یافتن فرصت های شغلی فراوان 4. انگلیسی زبان کسب و کار 5. یافتن درک جدید از علوم 6. سهولت در سفر به هر نقطه در دنیا 7. زبان انگلیسی، زبان ارتباطات بین الملل 8. یادگیری درباره فرهنگ های دیگر 9. سهولت در یادگیری زبانهای مرتبط 10. دنبال کردن علوم روز از منابع دست اول 11. کمک در افزایش اعتماد به نفس 12. تقویت مغز و حافظه (دانشمندان ثابت کرده اند که افراد دو زبانه قادر به درک سریع تر مفاهیم و نمرات بهتر در آزمونها هستند). زبان انگلیسی کلیدی است که قفل بسته دنیایی از امکانات جدید را برای شما باز می کند. پس با این مزایایی که از یادگیری زبان انگلیسی دانستیم، برای یادگیری زبان انگلیسی لحظه ای درنگ نکنید!

آموزشگاه زبان خارجه آرایه - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی