دانشمند لوگو

ارتباط با ما

بلوار ناهارخوران- عدالت ۸۱ -نبش تقاطع مهرگان

آشنایی بیشتر با دانشمند

آموزشگاه دانشمند در یکی از بهترین موقعیت های مکانی شهر گرگان واقع شده و دارای تعداد زیادی کلاس مجهز به سیستم صوتی و بصری امکانات رفاهی کتاب خانه

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی موسسه که همان خلق بالاترین ارزش برای زبان اموزان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش جزو اولویت ها و برنامه های مدیران موسسه است.

تربیت مدرس آموزش زبان ترجمه متون علمی آموزش زبان کودک و نوجوان پیشرفته و آیلتس

داشتن یک زبان دیگه ، داشتن روح دومه. این نقل قول به معنای ساده اینه که شما می تونید چیزهای بیشتری را درک کنید زیرا به فرهنگ دیگری قدم گذاشته اید. با این کار می توانید فرهنگ دیگری فکر کنید ، درک کنید و احساس کنید… که مثل داشتن روح دوم است. داشتن یک روح و احساس و ارتباط با زندگی یک احساس شگفت انگیز است کیفیت افکار ما از هر طرف با زبان ما همسایه است.

پیام سرکار خانم شهربانو پاداش مدیر دانشمند

موسسه زبان دانشمند تلفیقی است از دانش،تخصص،تجربه،جهت ارائه خدمات مناسب به علاقه مندان زبان ما بر این باوریم که توسعه موسسه دانشمند جز اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص تحقیق نخواهد یافت در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت زبان اموزان از خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.

دانشمند - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی