دیبا لوگو

ارتباط با ما

بین شهید و 17 شهریور طالقانی شرقی 23 سر کوچه همدانی

آشنایی بیشتر با دیبا

آموزشگاه زبان دیبا نمایندگی انحصاری Vcv English در خراسان شمالی بجنورد آموزشگاه دیبا با بکارگیری روشهای نوین آموزشی برای تمام سنین و سطوح تحصیلی، آموزش را لذت بخش و امکان پذیر ساخته است و فراگیران در طی دوره های آموزشی مانند یک انگلیسی زبان واقعی با لهجه زیبا صحبت خواهند کرد. لذت یادگیری واقعی زبان انگلیسی را با دیبا تجربه کنید.

1- تربیت فراگیران با افزایش اعتماد به نفس و تسلط به زبان انگلیسی 2- همراهی پرسنل متعهد و پر انگیزه در مسیر موفقیت فراگیران 3- یادگیری پایدار و لذت بخش

-فرزندان ما در طی چند ترم کاملا مسلط میشوند؟ همانطور که یادگیری زبان مادری بلافاصله بعد از تولد امکان پذیر نخواهد بود و با توجه به اینکه کودک بطور مستمر در معرض شنیداری زبان مادری خود میباشد بعد از دو سال میتواند کامل صحبت کند لذا فرزندان شماباتوجه به علاقه و تلاش خودو قرار گرفتن در محیط گفتاری و شنیداری انگلیسی در محیط آموزشی ، بهتر و سریعتر به نتیجه میرسند. -آیا بزرگسالان هم میتوانند بدون استرس انگلیسی صحبت کنند؟ بله ،روشهای قدیمی و خشک گذشته که فقط گرامر محور بودند شرایط مکالمه را برای فراگیران فراهم نمیکردند و فراگیران درآزمونهای نوشتاری موفق بوده ولی توانایی تولیدمکالمه زبان انگلیسی را نداشتند با جایگزین کردن سبک شاد همراه با دیدن فیلم های آموزشی ،بزرگسالان نیز پیشرفتهای شگرفی خواهند داشت. -چرا شما vcv را بهترین جایگزین برای سایر روشهای آموزشی زبان معرفی میکنید؟ ایرانیان شرایط قرار گرفتن در محیط واقعی جامعه انگلیسی زبان را ندارندونمی توانندبایک فردانگلیسی زبان صحبت کنند. لذا روش آموزشی vcv باایجاد محیط مکالمه کاملا انگلیسی و از طریق فیلمها ،آهنگهای انگلیسی و ارتباط دو طرفه ی فراگیر و دبیر در محیط سایت، این شرایط رافراهم کرده است تا سریعتر و کامل آموزش ببینند.

از سن 8 سالگی شروع آموزش را خواهیم داشت. نوجوانان تا vcv6 دوره ها را میگذرانند و سپس به دوره های prime وارد میشوند. بزرگسالانی که سالهاآموزش دیده اند ولی توانایی تولید مکالمه زبان انگلیسی نداشته اند، با کتابهای vcvplus آموزش میبینند.

تجربه ای عالی و ماندگار با لهجه واقعی زبان را با دیبا و سیستم قوی VCV ماندگارخواهید کرد.

پیام سرکار خانم منصوره ماهوکی مدیر دیبا

مابهترین شرایط وامکانات آموزش و یادگیری واقعی زبان انگلیسی را برای فراگیران مشتاق آماده کرده ایم تا تجربه های جدید موفقیت با یادگیری زبان جدید برای شما ایجاد شود. رویاهای شما با مرکز زبان دیبا دست یافتنی تر خواهد شد.

دیبا - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی