فاخر لوگو

ارتباط با ما

فراشبند خیابان سپاه به سمت پل آبپا بالاتر از داروخانه دکتر غلامی نژاد آموزشگاه فاخر

آشنایی بیشتر با فاخر

مدرسه زبان فاخر اولین وتنهاترین آکادمی تخصصی زبان کودک ونوجوان_بزرگسال فراشبند دارای سیستم آموزشی مجرب ومتخصص بامسئولیت پذیری کامل در قبال اولیا وزبان آموزان، نظم وبرنامه ریزی کامل بامحتوای آموزشی متدفونیکس (آموزش نقاشی و رنگ‌آمیزی، کاردستی، شعرو سرود به زبان انگلیسی) برای زیر7 سال و آموزش خواندن و نوشتن باکتب برتر vcv برای بالای 7سال . آموزشی با متد کاملا متفاوت از کلاس های ترمیک معمول با ایجاد فضای شاد، مفرح مانند ورزش، سرگرمی،بازی،کاردستی،کارتون وفعالیت های شاد دیگر و بافلسفه آموزش حین فعالیت فرآیند زبان آموزی درگروه هدف خودرا نهادینه می نماید.فلسفه اصلی مدرسه زبان فاخر، مکالمه کودک عدم صحبت به فارسی درکل محیط مدرسه از بدو ورود دانش آموز به محیط تالحظه خروج است. دانش آموز در مهارت های مکالمه ای با لهجه نیتیو ، پیشرفت بسیار چشمگیر و حیرت انگیزی پیدا خواهد کرد بنحویکه میتواند کلیه نیازهای خود را به انگلیسی بیان نموده و صحبت نماید. پیش فرض اساسی طراحی این دوره در اصل LEARNING THROUGH ACTIVITY (يادگيري حین فعالیت بدون فراموشي با لهجه نیتیو در مدرسه زبان خارجه فاخر فراشبند)

اهداف و خط مشی موسسه زبان انگلیسی فاخر با سپاس بی کران به درگاه پروردگار دانش آفرین و دادار سخن پرور که به یاری وی و با ذکاوت، کاردانی، و کوشش بی وقفه کارکنان، اساتید، و زبان آموزان مشتاق، دپارتمان زبان فاخر اکنون پای به مرحله ای نهاده است که بی گمان اوج شکوفایی و نهایت بالندگی علمی است. دستیابی این مهم ممکن نبود مگر با تلاش بی دریغ و همت بی بدیل اعضای سخت کوش این مجموعه پیشرو و به کارگیری دانش به روز جهانی و کار بست تازه ترین و علمی ترین شیوه های آموزش زبان در دنیا. موجب خرسندی بسیار و دلگرمی فزاینده ماست بیان این نکته که اکنون آموزشگاه فاخر اولین و تنهاترین مجموعه آموزش زبان فراشبند است که در راستای انجام رسالت خود افزون بر صداقت کاری، از کادری کاملا کار آزموده و با تجربه و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات آموزشی فونیکس و برند vcv برخوردار میباشد. به امید شکوفایی روز افزون سطح دانش، فرهنگ و زبان سرزمین پهناورمان، مهد فر و دانش و آراستگی، ایران و آرزوی پیشرفت و بهروزی شما عزیزان، نوید این را می دهیم که بی شک آینده روشن زبان آموزی و پیش برد ارتباطات از آن فرزندان فاخر خواهد بود.

1-بهترین سن شروع؟ در موسسه فاخر بدلیل مجهز بودن به سیستم فونیکس و طرح درسهای هدفمند و اینکه کودکان زیر سن 7 سال در سن طلایی یادگیری زبان هستند بدون کتاب و به سبک زبان مادری، از 3 سالگی اقدام به ثبت نام و آموزش می‌نماید . به والدین توصیه میکنیم تا قبل از سن 7 سالگی اقدام به آموزش فرزندان خود به روش های سنتی (کتاب ) و غیر استاندارد(بدون طرح درس و پکیج ) نکنند. چرا که آموزش در این سن مستلزم رعایت و اجرای اصول و استاندارهای خاصی است که در صورت عدم رعایت آنها نه تتها کودکان انگلیسی یاد نخواهند گرفت بلکه عدم رعایت آنها منجر به تخریب آینده تحصیلی کودکان می شود. 2 - آموزش به بالای 7 سال و بزرگسالان چگونه است؟ نوجوانان و بزرگسالان با هر شرایط سنی و تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در شرایطی مفرح و لذت بخش شروع کنند. کتب و متد وی سی وی یادگیری انگلیسی برای همه ایرانیان را ممکن و آسان ساخته است. 3 - برنامه هفتگی؟ به طور معمول کلاس ها به صورت هفته ای دو جلسه و هر جلسه دو ساعت می باشد. در ایام تابستان سه جلسه درهفته می باشد.

پیام سرکار خانم زرین تاج محمدی مدیر فاخر

به جمع فاخر خوش آمدید

فاخر - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی