فاراد لوگو

ارتباط با ما

خیابان ۱۷ شهریور روبروی بانک توسعه تعاون آموزشگاه زبان فاراد

آشنایی بیشتر با فاراد

موسسه فرهنگی آموزشی فارد کومش در سال 1381 تاسیس شد و هم اکنون به عنوان یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های شهرستان شاهرود در حال فعالیت می باشد. تا کنون این موسسه صدها فارغ التحصیل مسلط به زبان انگلیسی داشته است تعداد زبادی از آنها به تحصیلات عالی در بهترین دانشگاه های خارجی و داخلی دست یافته اند.
این موسسه به طور تخصصی به آموزش انگلیسی می پردازد. تمام گروه های سنی (از 8 سال به بالا) با هر شرایط تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در محیطی کاملا تخصصی و آکادمیک تجربه کنند.
موسسه فاراد کومش در سال 1396 نمایندگی وی سی وی در شاهرود را کسب نمود و از آن تاریخ سیستم آموزشی این موسسه کاملا مدرن و بروز می باشد.

- تربیت انسان های فرهیخته مسلط به زبان انگلیسی
- ایجاد محیط آموزشی ایده آل و استناندار که شایسته زبان آموزان ما باشد.
- رعایت حقوق مدرسین، کارکنا و زبان آموزان
- ساخت آینده ای روشن و پر امید

1- بهترین سن شروع؟ در موسسه فاراد شروع آموزش از پایان کلاس اول می باشد. به والدین توصیه میکنیم تا قبل از این سن اقدام به آموزش فرزندان خود نکنند.
2- چرا به خردسالان آموزش نمی دهید؟ شکی نیست که کودکان در سن طلایی خود برای یادگیری زبان جدید هستند ولی آموزش به کودکان قبل از دبستان نیازمند رعایت و اجرای اصول و استاندارهای خاصی است که در صورت عدم رعایت آنها نه تتها کودکان انگلیسی یاد نخواهند گرفت بلکه عدم رعایت آنها منجر به تخریب آینده تحصیلی کودکان می شود.
3- آموزش به بزرگسالان چگونه است؟ بزرگسالان با هر شرایط سنی و تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در شرایطی مفرح و لذت بخش شروع کنند. وی سی وی یادگیری انگلیس برای همه ایرانیان را ممکن ساخته است.
4- برنامه هفتگی؟ به طور معمول کلاس ها به صورت هفته ای دو جلسه و هر جلسه دو ساعت می باشد. در ایام تابستان سه جلسه درهفته می باشد.

پیام جناب آقای داود عامریان مدیر فاراد

در موسسه فارد تمام انرژی ما بر روی آموزش با کیفیت متمرکز می باشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت دقیق استانداردهای آموزشی و توجه کافی به اصول آموزشی همیشه سرلوحه کار ما بوده است. به تیم آموزشی و اجرایی موسسه، به تخصص و تعهد آنها و وجدان کاری آنها افتخار می کنم. موسسه فاراد یک موسسه آموزشی است نه یک بنگاه تجاری از این رو هدفی به جز آموزش و تربیت صحیح زبان آموزان نداریم و اهداف اقتصادی در درجه دوم اهمیت قرار دارند. نزدیک به دو دهه است که در حال ارایه خدمات به شهروندان هستیم و امیدوارم همچنان بتوانیم مسیر درست خود را ادامه دهیم.

فاراد - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی