گام نو لوگو

ارتباط با ما

بلوار شریعتی، ابتدای کوچه شهید قنبری

آشنایی بیشتر با گام نو

آموزشگاه زبان گام نو در سال 1391 با مدیریت آقای رضا ضیغمی تاسیس گردید. از آنجایی که کمبود شیوه های جدید آموزشی در شهرستان مبارکه احساس میشد، از همان ابتدا رویکرد این آموزشگاه ارتقا شیوه های نوین آموزشی و علاقه مند کردن زبان آموزان به زبان انگلیسی بود که با استفاده از دبیران کارآزموده و نظارت مستمر بر کار آنها این امر تا اکنون میسر شده و خروجی هایی که داشته ایم از جمله داوطلبان آیلتس که با نمره خوب قبول شده اند و هم اکنون بعضی از آنها در کشورهای دیگر مشغول به تحصیل هستند، خود گویای این مطلب می باشد. این آموزشگاه در راستای تقویت سیستم /اموزشی خود از سیستم وی سی وی استفاده میکند که جدیدترین دستاوردهای آموزشی را به ارمغان آورده و نتایج شگفت انگیزی در یادگیری زبان انگلیسی داشته است.

همواره یکی از رسالت های این آموزشگاه بالا بردن سطح علمی زبان آموزان منطقه و اخیرا از طریق آنلاین، کل کشور می باشد. که در این راه تا الان موفق بوده ایم.

آیا امکان تشکیل کلاس برای زبان آموزان در هر نقطه از ایران از طریق آنلاین میسر است؟ بله

دوره های کودکان که شامل کتاب های وی سی وی می باشد و دوره های نوجوانان و پایه که شامل کتاب های وی سی وی پلاس و دوره های بالاتر با کتاب های وی سی وی پرایم و همچنین برگزاری دوره های مکالمه، دوره های بین المللی یعنی آیلتس، تافل، اف سی ای و دوره های زبان انگلیسی ویژه مدارس از هفتم تا دوازدهم و ...

زبان آموز گرامی در صورت داشتن هر انتقاد یا پیشنهادی از طریق ارسال پیام، نوع انتقاد یا پیشنهاد خود را به طور شفاف از طریق شماره 09162280058 ارسال نمایید.

Our English Programs

دوره های آموزشی