گپ شعبه نقاب لوگو

ارتباط با ما

نقاب- خیابان حافظ- نبش حافظ 21- روبروی فرش عروس

آشنایی بیشتر با گپ شعبه نقاب

آموزشگاه زبان گپ جوین در سال 1397 تاسیس و آغاز به کار کرد. که در همان سال موفق به اخذ دریافت نمایندگی سیستم قدرتمند آموزش زبان وی سی وی شد. آموزشگاه گپ دارای دو شعبه در شهر نقاب و شهرک رازی با مجوز آموزش و پرورش دخترانه و پسرانه می باشد.

تربیت انسان های فرهیخته مسلط به زبان انگلیسی - ایجاد محیط آموزشی ایده آل و استاندارد که شایسته زبان آموزان ما باشد. - رعایت حقوق مدرسین، کارکنان و زبان آموزان - ساخت آینده ای روشن و پر امید

1- بهترین سن شروع؟ در موسسه فاراد شروع آموزش از پایان کلاس اول می باشد. به والدین توصیه میکنیم تا قبل از این سن اقدام به آموزش فرزندان خود نکنند. 2- آموزش به بزرگسالان چگونه است؟ بزرگسالان با هر شرایط سنی و تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در شرایطی مفرح و لذت بخش شروع کنند. وی سی وی یادگیری انگلیس برای همه ایرانیان را ممکن ساخته است. 3- برنامه هفتگی؟ به طور معمول کلاس ها به صورت هفته ای دو جلسه و هر جلسه دو ساعت می باشد. در ایام تابستان سه جلسه درهفته می باشد.

کودکان نوجوانان بزرگسالان

پیام سرکار خانم الهام جغتایی مدیر گپ شعبه نقاب

در آموزشگاه زبان گپ تمام انرژی ما بر روی آموزش با کیفیت متمرکز می باشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت دقیق استانداردهای آموزشی که سیستم وی سی وی در اختیار ما گذاشته و ما تمام تلاش خود را بکار می بریم تا بتوانیم زبان آموزانی قوی تحویل خانواده های گرامی و جامعه بدهیم توجه کافی به اصول آموزشی همیشه سرلوحه کار ما بوده است. به تیم آموزشی و اجرایی موسسه، به تخصص و تعهد آنها و وجدان کاری آنها افتخار می کنم.

گپ شعبه نقاب - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی