آموزشگاه زبان کارون لوگو

ارتباط با ما

خیابان انقلاب، کوچه شهریور (بانک رفاه)

آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان کارون

آموزشگاه زبان کارون به عنوان اولین موسسه آموزش زبان در سال 1385 بنا به پیشنهاد جمعی از اهالی فرهنگ دوست شهرستان تویسرکان در دو بخش دخترانه و پسرانه توسط سرکار خانم افسانه قلاوند و جناب آقای علی فلک دین به عنوان زوجی که هر دو در این زمینه تخصص کافی و وافی را داشته و هر دو دارای مدرک کارشناسی ارشد در آموزش زبان انگلیسی می باشند تاسیس شد. هدف از تاسیس این آموزشگاه ارتقای سطح یادگیری زبان در تمامی علاقمندان به زبان انگلیسی در هر سن و رشته ای بود و به مدد ایزد یکتا تاکنون توانسته ایم به این مهم تا حد زیادی دست پیدا نماییم و دانش آموختگان این آموزشگاه با توجه به نیاز خود و با ارایه آموزشها و مشاوره و راهنمایی های لازم توانسته اند مدارک مورد نیاز خود را در حوزه زبان از جملهTOEFL, TOLIMO, MSRT, EPT, PTE, Duolingo کسب نمایند. در حال حاضر بسیاری از دانش آموختگان این موسسه در داخل و خارج از کشور مشغول به فعالیت می باشند که یادگیری زبان انگلیسی یکی از دلایل موفقیت آنها به شمار می رود.

**We are here to help you forget all about learning English** این شعار آموزشگاه زبان کارون از ابتدای تدریس بوده و خواهد بود. در کارون ما تمام تلاش خود را مصروف بر این نکته می کنیم که زبان آموزانمان تفکر را یاد گرفته و یاد گیریشان تفکر محور و عمل گرا باشد. ما می دانیم که فرزندان این مرز و بوم نیاز دارند که برای زندگی کردن آمادگی پیدا کنند و اگر چه به ما مراجعه می نمایند که زبان را فرا بگیرند اما ما می دانیم که زمانی یادگیری زبان به کار آنها می آید که در زندگی شخصی و جامعه یک انسان مقید به اصول اجتماعی و انسانی باشند. بنایراین در عمل با آنها رفتار محترمانه داشته و تاکیدمان بر داشتن نظم و ترتیب به گونه ای است که زمانی که سیستم کاری و آموزشی را ملاحظه می فرمایند تلاش خود را مصروف به سازگاری می نمایند و در نهایت قبل از نایل شدن به هدف اصلی اشان که فراگیری یک زبان خارجی می باشد یک انسان کامل و متمدن و سازگار با تغییرات جهانی می باشند و با استفاده از سیستم کارآمد آموزش زبان تمام نگرانی هایشان در اندک زمانی به فراموشی سپرده می گردد.

برگزاری دورهای ترمیک منظم. هر ساله شش ترک کلاس در ترمهای پانزده جلسه ای برگزار می گردد. - برگزاری آزمون در پایان هر ترم. در موسسه کارون بدون استثنا در پایان تمامی ترم ها آزمون برگزار و به تمامی زبان آموزان کارنامه ارایه می گردد. - ارایه مدرک پایانی. اگر چه هدف ما ارایه آموزشی می باشد تا منجر به کسب مدارک بین المللی گردد و با آگاهی به این نکنه که مدارک ارایه شده از سوی تمامی آموزشگاه های دنیا فاقد اعتبار لازم می باشند اما آموزشگاه کارون برای تمامی دانش آموختگان خود که دوره آموزشی را تکمیل نموده و به مهارت های لازم دست یافته اند مدرک صادر می نماید و زین پس با اخذ نمایندگی از گروه آموزشی وی سی وی توسط این موسسه هم مدارک لازم برای زبان آموزان گرامی صادر خواهد شد. - تغییر مداوم در سیستم آموزشی. در بدو تاسیس موسسه زبان کارون دوره ها و کتابها و لوازم آموزشی خود را کاملا به روز انتخاب نموده و ار آن زمان تاکنون چندین بار سیستم آموزشی خود را برای گروههای سنی مختلف تغییر داده ایم. در آغاز سال یکهزار و چهار صد و یک تصمیم گرفتیم تا مجددا در سیستم آموزشی خود تغییر ایجاد نماییم و پس از تحقیق و بررسی فراوان به این نتیجه رسیدیم که سیستم وی سی وی قادر خواهد بود تا بسیاری از مشکلات زبان آموزان را رفع نماید و در حال حاضر به مرور این سیستم را جایگزین سیستمهای مختلف برای تمامی سننین و گروهها خواهیم نمود. - تهیه و تدوین جزوه های آموزشی. با توجه به اینکه کتاب های موجود در بازار جهانی زبان، در مواردی قادر به برآورده نموده نیازهای زبان آموزانمان نمودند. از طرف آموزشگاه و به همت مدیریت جزواتی تدوین و در کنار دوره های آموزشی مرتبط به زبان آموزان ارایه می گردد. امید است با بهر گیری از وی سی وی این مشکل رفع گردد و این سیستم به عنوان یک پکیج کامل هر آنچه که زبان آموزان نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهد.

پیام جناب آقای علی فلک دین مدیر آموزشگاه زبان کارون

(مدیریت موسسه زبان کارون بر عهده آقای علی فلک دین دارای مدرک کارشناسی آموزش و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی می باشد. ایشان در تمامی زمینه ها پیشکام بوده و همواره پیشاپیش زبان آموزان، کارکنان و مدرسان به سوی به روز بودن در حرکت می باشند.) همشهریان ارجمند و زبان آموزان گرامی، در طی حدود بیست سالی که به عنوان خدمتگزار در زمینه آموزش زبان در خدمت مردم بزرگوار شهرستان تویسرکان بوده ایم تمام توان و تلاش خود را در جهت تغییر و حرکت رو به جلو مصروف نموده و همچنان در این راه ثابت قدم خواهیم بود. هیچ گاه هدف ما دستیابی به پیشرفت و تغییر در سطح شهرستان نبوده و همواره خواسته ایم تا لا اقل در سطح کشور پیشرو بوده و از قافله پیشرفت جهانی در زمینه آموزش زبان جا نمانیم. به لطف پروردگار بزرگ و همت همکاران متعهد و دلسوز نایل آمدن به این هدف دور از دسترس نبوده و با یاری همشریان گرامی خیز های بزرگ تری رو به جلو خواهیم داشت. در مدتی که به عنوان خدمتگزار شما مشغول به فعالیت بوده ایم با تکیه بر اصل اول در انجام و پیشرفت امور یعنی نظم و پس از آن داشتن وجدان کاری از همکارانی بهره گرفته ایم که علاوه بر داشتن این دو خصیصه مهم از دانش و توانایی کافی در رابطه به علم تدریس زبان برخوردار باشند. امید است همواره بتوانیم در کمال احترام در خدمت شما و فرزندان این تکه بهشتی از ایران عزیزمان باشیم و فرزندانمان بتوانند با یادگیری زبان سفیر انتقال بزرگی و تمدن پارسی بر پهنه گیتی باشند.

آموزشگاه زبان کارون - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی