آموزشگاه زبان پویا لوگو

ارتباط با ما

چهارراه طالقانی جنوبی، کوچه گلها، مجتمع سپاس طبقه 1 واحد 17

آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان پویا

آموزشگاه زبان پویا از سال 1374 با هدف ارائه خدمات آموزشی با مدیریت آقای مهندس رامین فروزانفر در کرج تاسیس شد و از سال 1380 ارائه خدمات تخصصی آموزش زبان های خارجی را با بهره گیری از اساتید توانا و متعهد و با ایجاد فضایی تخصصی برگزیده است. اکنون با بیش از 20 سال سابقه این آموزشگاه موفق به آموزش جمع کثیری از شهروندان استان البرز در تمامی گروه های سنی و در زمینه زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی و ... و همچنین مدرسین متعدد گردیده و همواره استفاده از مجرب ترین اساتید، و جدیدترین روش های آموزش زبان را مد نظر قرار داده است. در طول 20 سال، با وجود استقرار شعب اصلی در محدوده چهارراه طالقانی این مرکز آماده ارائه خدمات آموزش زبان در محل شرکت ها، مدارس و مهد کودک ها بوده است و تا کنون قرارداد های متعددی را با مراکز گوناگون منعقد و به خوبی اجرایی نموده است. برگزاری دوره های تخصصی آزمون های بین المللی، تربیت مدرس، مترجمی کاربردی، مکالمه و ... از جمله خدمات این مرکز بوده که به بهترین شکل و مطابق با بالاترین استانداردها انجام شده است.

- ایجاد انگیزه و علاقه جهت یادگیری سریع و آسان در بین زبان آموزان هنر ماست. - تآکید روی مکالمه و صحبت کردن بطوریکه زبان آموزان بتوانند لهجه انگلیسی به آسانی گفتگو کنند. - اشتغال زایی و تربیت مدرس در آموزشگاه زبان پویا - آمادگی پیدا کردن جهت شرکت در آزمون های بین المللی جهانی مانند تافل و هیپو

نحوه برگزاری کلاسهادر موسسه به چه صورتی هست؟ کلاسهای سه روز در هفته شانس موفقیت شماست از چه سنینی آموزش زبان در مجموعه شما شروع می شود؟ از سنین 4 سال به بالا- بدین صورت که تا قبل از 8 سالگی فقط مکالمه بدون نوشتن یاد میگیرند.

کلاسهای ویژه خردسالان، کودک و نوجوان، بزرگسالان مکالمه بحث آزاد کلاسهای تربیت مدرس کلاسهای غیر انگلیسی مانند: آلمانی،فرانسه، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی استانبولی، کره ای

پیام جناب آقای رامین فروزانفر مدیر آموزشگاه زبان پویا

کارکنان آموزشگاه زبان پویا جلب رضایت متقاضیان زبان آموزی را سرلوحه امور خود می دانند و رسیدگی به مشکلات فرد فرد آنان را با دقت نظر بالا انجام می دهند و با رعايت نظم، آراستگي، وقت شناسي و مسئوليت پذيري آماده پذيرش زبان آموزان عزیز از تمامی گروه های سنی مي باشند. کاركنان آموزشگاه زبان پویا بر اين باورند كه عزت، احترام و تكريم مراجعان به این مرکز، از مهمترين مسئوليت هاي آنان است. همچنین راه اندازی دوره های مربوط به مراجعان جدید را در كوتاه ترين زمان ممكن ضروري دانسته و كوشش خواهند نمود از اتلاف وقت متقاضیان شرکت در دوره ها جلوگيري نمايند. كاركنان آموزشگاه زبان پویا بر اين باورند كه مبناي ارزيابي فعاليت هاي آنان نظرات و ميزان رضايت مراجعان است، لذا پس از پایان هر ترم آموزشی برگه های نظرسنجی در اختیار زبان آموزان قرار داده می شود و نظرات ارائه شده با دقت فراوان مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم در مورد آنها صورت می گیرد و دريافت هرگونه انتقاد، نظر يا پيشنهاد از سوي زبان آموز را ارج نهاده و از آن به عنوان زمينه ساز رشد و ارتقاء آموزشگاه استقبال مي كنند.

آموزشگاه زبان پویا - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی