رضوی لوگو

ارتباط با ما

پایین تر از شهرک خاوران روبه روی کلانتری ۲۳ باسمنج

آشنایی بیشتر با رضوی

آموزشگاه زبان رضوی واقع در شهر تبریز، یکی از آموزشگاه های معتبر و هوشمند این شهر و یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های زبان شهر تبریز ، با فضای فوق العاده آموزشی به همت سرکار خانم اعظم رضوی نیا راه اندازی گردید. این موسسه به طور اختصاصی به زبان انگلیسی میپردازد و از سنین 5 سال به بالارا تحت پوشش قرار میدهد. آموزشگاه رضوی در اواخر سال 97 افتخار این را دارد که یکی از نمایندگیهای مجاز سیستم عالی وی سی وی باشد . . این موسسه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش می باشد.

آموزش و یادگری مهارتهای چهار گانه listening- Speaking- Reading-Writing بر اساس روشهای جدید و مدرن دنیا بکار گیری زبان انگلیسی برای تعامل و ارتباط در سطح بین المللی. استفاده از منابع جدید علمی جدید برای پیشرفت در جامعه ارتباط و تعامل بیشتر معلمان و والدین بخاطر آموزش و پرورش بچه ها استفاده از تجربیات و عملکردهای گذشته و ارتباط آن به روشهای نوین و مدرن آموزشی استفاده از امکانات آموزشی روز دنیا برای پیشرفت دانش اموزان بالا بردن انگیزه و عشق در یادگیری زبان انگلیسی در محیطی کاملا دوستانه و صمیمی

زبان آموز گرامی در صورت داشتن هر انتقاد یا پیشنهادی از طریق ارسال پیام در واتس اپ ، از طریق شماره 09144093350 ارسال نمایید. تمام تلاش ما تمرکز بر آموزشی صحیح در محیطی سالم و بدون استرس و کاملا جذاب و شاد میباشد . امیدواریم با ما لذت واقعی یادگیری را بچشید.

Our English Programs

دوره های آموزشی