رهام لوگو

ارتباط با ما

بلوار طالقانی خیابان شهابی

آشنایی بیشتر با رهام

موسسه زبان رهام نماینده رسمی vcv با دو دهه سابقه آموزش با نگاهی پویا همواره در جهت بهینه کردن سیستم آموزشی خود گام برمی دارد.

تربیت انسانهای فرهیخته و مسلط به زبان های خارجه -رعایت حقوق زبان آموزان و هم چنین پرسنل آموزشی -ارتقای سطح علمی شهرستان -ایجاد محیط آموزشی بهینه در سطح شهرستان

سوال: چقدر زمان لازم است تا به زبان انگلیسی مسلط شوم؟ پاسخ: بايد بدانيد كه فراگيري زبان هيچ‌وقت پايان نمي‌يابد و تا پايان عمر، فرآيند يادگيري زبان ادامه دارد، با وجود اين اگر منظور از تسلط يك ميزان نسبي از دانش، مثلا به اندازه‌ي خوب صحبت كردن، يا اخد نمره‌ي قابل قبولي در آزمون‌هاي بين المللي است، بايد بدانيد كه موفقيت در اين زمينه، رابطه مستقیم با میزان کوشش و تلاش شما دارد. هرچه از راهکارهای داده شده، بهتر پيروي كنيد، قطعا در بازه‌ي زماني كوتاه‌تري به هدف خود خواهيد رسيد. سوال: بهترین سن شروع کلاس چه زمانی است؟ جواب: بهترین زمان شروع آموزش از پایان کلاس اول می باشد. به والدین توصیه میکنیم تا قبل از این سن اقدام به آموزش فرزندان خود نکنند. سوال: محدودیت سنی برای بزرگسالان چگونه است؟ جواب: هیچ محدودیت سنی برای یادگیری زبان وجود ندارد سوال: آیا من زبان یاد میگیرم؟ جواب: هر فردی که قادر به صحبت کردن به فارسی باشد ظرفیت یادگیری زبان دوم را دارد

موسسه دوره های مکالمه ترمیک,IELTS, TOEFL و دیگر دوره های جامع و تخصصی

بهترین روش برای فراگیری زبان این است که کاری را که اکثرا و غلط انجام می دهیم دور بریزیم و انجامش ندهیم. نکته مهم این است که به خاطر تاکید بیش از حد سیستم آموزشی ایران بر روی گرامر و واژگان خارج از متن و همچنین سیستم نمره دهی که در آن هر اشتباهی با یک نمره منفی مجازات می شود اکثر افراد دچار فراموشی نکات گرامری و واژگان میشوند. به بچه هایمان طوری آموزش میدهیم که انگار اشتباه کردن در گرامر یا کاربرد کلمات مساوی است با یک فاجعه غیر قابل جبران. با این کار ترس را در دل زبان آموزان می کاریم طوری که جرات گفتن حتی یک جمله ساده را هم ندارند. اولین کاربرد زبان ایجاد ارتباط است و این مسئله به صورت تدریجی و پلکانی صورت میگیرد. به بیان دیگر اگر در وهله نخست با ایما و اشاره هم توانستیم منظور خود را بیان کنیم، جای تقدیر و تشویق دارد ولی در مدارس و کلاس های بعضی موسسات با تصحیح بیش از حد و تذکر اشکالات بچه ها، آنها را دلزده میکنیم. جالب اینکه اگر استادی هم نخواهد اشکالات زبان آموزان را بگیرد با اعتراض ایشان مواجه می شود. نکته مهم در یادگیری زبان این است: اول شنیدن و دوم خواندن. آنچه در سیستم وی سی وی بخوبی مشاهده میشود. همواره یادگیری زبان با شنیدن آغاز میشود پس برای یادگیری لازم است که ابتدا خوب بشنویم و تمرینهای لیسنینگ داشته باشیم.

پیام جناب آقای محمد محفلی مدیر رهام

تو را دین و دانش رهاند درست ره رستــگاری ببــایدت جست دانش‌اندوزی دریچه‌های روشن آگاهی را در ذهن بشر می‌گشاید. آنچه از آدمی بر جای می‌ماند تنها رد پای تلاش‌هایی است که در راستای اعتلای دانش بشر و شناخت وی از جهان پیرامون او صورت می‌پذیرد. این هدف دست یافتنی نیست مگر با رویکرد فردی و اجتماعی؛ هریک از افراد جامعه ملزم به تلاش در جهت افزایش سطح فرهنگی خود و اطرافیان بوده و از سوی دیگر کارشناسان ملزم به فراهم نمودن شرایط لازم در جهت این حرکت خردمندانه هستند. جهان امروز نیازمند ارتباط متقابل فرهنگ‌ها و ملیت‌ها و تبادل اطلاعات است و این امر مهم میسر نمی‌شود مگر با فراگیری زبان تبادل فرهنگ‌ها. این موسسه همواره تلاش نموده تا برای فراگیری زبان‌های خارجی جاری و رایج در فرهنگ‌های مختلف امکان ایجاد این ارتباط را چه در داخل کشور و چه در خارج کشور فراهم نماید. آرزوی آموزگارانی چون من، چیزی جز سعادت و سربلندی فردی و ملی ایران و ایرانی نیست و نخواهد بود. سربلند باشید.

رهام - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی