آموزشگاه زبان انگلیسی صبا لوگو

ارتباط با ما

جنب حسینیه شهمیرزادی ها کوچه اصناف

آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان انگلیسی صبا

موسسه فرهنگی هنری آموزشی صبا در سال 1383 تاسیس شد و هم اکنون به عنوان یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های زبان شهرستان نکا در حال فعالیت می باشد. این موسسه به طور تخصصی به آموزش انگلیسی می پردازد. تمام گروه های سنی (از 4 سال به بالا) با هر شرایط تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در محیطی کاملا تخصصی و آکادمیک تجربه کنند. این موسسه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش می باشد.

- ایجاد محیط آموزشی ایده آل و اسناندارد - استفاده از جدیدترین و موثرترین شیوه های نوین آموزشی - رعایت حقوق مدرسین، کارکنان و زبان آموزان - ساخت آینده ای روشن و پر امید برای دانش آموزان عزیز - بالا بردن سطح فرهنگ عمومی منطقه با توجه به رشد سطح تحصیلی و آگاهی دانش آموزان - نشان دادن مسیر درست یادگیری زبان انگلیسی - ارائه برنامه مطالعاتی با توجه به هدف شما - دوره های آموزشی ویژه مکالمه فشرده - دوره های آموزشی ویژه تافل، آیلتس، ای پی تی

پیام جناب آقای مهراب محمدی مدیر آموزشگاه زبان انگلیسی صبا

در موسسه فرهنگی هنری و آموزشی صبا تمام انرژی ما بر روی آموزش با کیفیت متمرکز می باشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت دقیق استانداردهای آموزشی، توجه کافی به اصول آموزش صحیح، استفاده از مدرسین مجرب و متعهد، کلاس های هوشمند و پیشرفته، بهره گیری از شیوه های نوین آموزشی، فضای آموزشی مناسب، تقویت هر چهار مهارت زبان و ارائه مدرک معتبر از افتخارات این موسسه می باشد. نزدیک به دو دهه است که در حال ارائه خدمات به شهروندان عریز هستیم و امیدوارم همچنان بتوانیم مسیر درست خود را ادامه دهیم.

آموزشگاه زبان انگلیسی صبا - مدیر
Our English Programs

دوره های آموزشی