سیدزاده (دخترانه) لوگو

ارتباط با ما

سراب خ قدس روبروی شهرداری طبقه فوقانی هایپر شهر طبقه دوم

آشنایی بیشتر با سیدزاده (دخترانه)

آموزشگاه زبانهای خارجی سیدزاده در سال 1396 با مدیریت سرکارخانم نعیمه سیدزاده راه اندازی گردید.این مجموعه با به کار گیری اساتید مجرب و سیستم های آموزشی جدید و به روز دنیا سعی در پیش بردن هر چه بیشتر اطلاعات زبان آموزان و دانشجویان نموده است.

خلق ارزش برای زبان آموزان و کسب حداکثر رضایت آنان و خانواده های محترم ایشان باشد.

دوره های ویژه کودکان ،نوجوانان و بزرگسالان دوره های ویژه آمادگی برای آزمونهای تافل و آیلتس دوره ویژه ترکی استانبولی دوره ویژه زبان کره ای

پیام سرکار خانم نعیمه سیدزاده مدیر سیدزاده (دخترانه)

آموزشگاه زبانهای خارجی سیدزاده تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی متدهای با کیفیت و خدمات مناسب به زبان آموزان. ما بر این باوریم که توسعه ی آموزشگاه جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی آموزشگاه که همان خلق بالاترین ارزش برای زبان آموزان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیرو تیم آموزشی آموزشگاه است. در این میان آموزشگاه هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری زبان آموزان وهمچنین خانواده های محترم را داشته باشد.

سیدزاده (دخترانه) - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی