پرداخت وجه به موسسه فرهنگی آموزشی تابش دانش

موسسه فرهنگی آموزشی تابش دانش لوگو

ارتباط با ما

24 متری انقلاب پلاک 144

آشنایی بیشتر با موسسه فرهنگی آموزشی تابش دانش

🔔 برگزاری امتحانات پایانی موسسه تابش دانش🔔 باتوجه به مصوبه ستاد ملی کرونا در خصوص بازگشایی مراکز و آموزشگاه های زبان سراسر کشور به اطلاع می رساند: امتحانات پایانی موسسه تابش دانش بصورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد. 🔴جهت حفظ سلامت زبان آموزان و مدرسین گرامی اصول و مقررات بهداشتی زیر بصورت جدی و مسمتر در موسسه انجام میگردد: 1️⃣ درهنگام ورود تب سنجی و ضدعفونی صورت می گیرد. 2️⃣ راهرو ها، کلاس ها و صندلی ها پس از هر ورود و خروج بصورت کامل ضدعفونی می گردد. 3️⃣ تمامی صندلی های امتحانی با فاصله 1.5 متری از یکدیگر چیده شده اند. 4️⃣ تمامی کارکنان و مدرسین ملزم به استفاده از ماسک هستند. - 🔴 لازم است زبان آموزان گرامی موارد زیر را بصورت کامل رعایت نمایند: 1️⃣ هنگام ورود به موسسه حتما ماسک به همراه داشته باشند. 2️⃣ به منظور رعایت بهداشت بطری آب به همراه داشته باشید. 3️⃣حداکثر ده دقیقه قبل از امتحان وارد و به محض اتمام امتحان از موسسه خارج شوید. 🔸برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت داریم🔸

رسالت و اهداف ما: - تربیت انسان های فرهیخته مسلط به زبان انگلیسی - ایجاد محیط آموزشی ایده آل، استاندارد و شاد که شایسته زبان آموزان ما باشد. - رعایت حقوق مدرسین، کارکنان و زبان آموزان - ساخت آینده ای روشن و پر امید

سوالات متدوال: 1- بهترین سن شروع؟ در موسسه تابش شروع آموزش از پایان کلاس دوم می باشد. به والدین توصیه میکنیم تا قبل از این سن اقدام به آموزش فرزندان خود نکنند. 2- چرا به خردسالان آموزش نمی دهید؟ شکی نیست که کودکان در سن طلایی خود برای یادگیری زبان جدید هستند ولی آموزش به کودکان قبل از دبستان نیازمند رعایت و اجرای اصول و استاندارهای خاصی است که در صورت عدم رعایت آنها نه تنها کودکان انگلیسی یاد نخواهند گرفت بلکه عدم رعایت آنها منجر به تخریب آینده تحصیلی کودکان می شود. 3- آموزش به بزرگسالان چگونه است؟ بزرگسالان با هر شرایط سنی و تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در شرایطی مفرح و لذت بخش شروع کنند. وی سی وی یادگیری انگلیس برای همه ایرانیان را ممکن ساخته است. 4- برنامه هفتگی؟ به طور معمول کلاس ها به صورت هفته ای دو جلسه و هر جلسه دو ساعت می باشد. در ایام تابستان سه جلسه درهفته می باشد.

در کلیه سطوح کودک و نوجوان همچنین بزگسالان کتب وی سی وی در موسسه تابش دانش تدریس می گردد.

زبان آموزان گرامی می دانید که یادگیری انگلیسی کلید موفقیت های آینده شما (هم در تحصیل وهم زندگی) است. برای کسب موفقیت در یادگیری انگلیسی لازم است به چند نکته توجه کنید: - یادگیری یک زبان (مخصوصا در کشوری که حداقل مواجهه با آن زبان قرار دارد) طولانی و زمان بر هست. پس باید بسیار صبور و شکیبا باشید. - کلاس، معلم و سیستم آموزشی مهم و تاثیر گذار هست ولی نقش خود شما به عنوان زبان آموز مهمتر هستید. تلاش شما، علاقه شما، و وقتی که صرف یادگیری می کنید خیلی مهم و نقش آفرین هست. - نباید به کلاس و معلم اکتفا کرد و لازم است همیشه و در همه جا در حال یادگیری باشید. - اعتماد به نفس داشته باشید و یقین داشته باشید که یادگیری انگلیسی ممکن و قابل دسترسی است. و اما کلام آخر، یادگیری انگلیسی هدف نیست بلکه وسیله ای برای کسب دانش روز دنیا و بهره برداری از منابع مختلف چه در حوزه علمی و چه تفریح و سرگرمی است. در کنار انگلیسی، سعی کنید پیشرفت در زمینه های اخلاق، ورزش، صداقت، درستی، دوستی، و مهربانی را نیز دنبال کنید تا بتوانیم شهروندی سالم، دانا و شریف در کنار دیگر همنوعان خود باشیم. برای همه شما آرزوی موفقیت داریم.

پیام جناب آقای مهدی تابش پور مدیر موسسه فرهنگی آموزشی تابش دانش

پیام مدیریت: در موسسه تابش تمام انرژی ما بر روی آموزش با کیفیت متمرکز می باشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت دقیق استانداردهای آموزشی و توجه کافی به اصول آموزشی همیشه سرلوحه کار ما بوده است. به تیم آموزشی و اجرایی موسسه، به تخصص و تعهد آنها و وجدان کاری آنها افتخار می کنم. موسسه تابش یک موسسه آموزشی است نه یک بنگاه تجاری از این رو هدفی به جز آموزش و تربیت صحیح زبان آموزان نداریم و اهداف اقتصادی در درجه دوم اهمیت قرار دارند. نزدیک به دو دهه است که در حال ارایه خدمات به شهروندان هستیم و امیدوارم همچنان بتوانیم مسیر درست خود را ادامه دهیم.

موسسه فرهنگی آموزشی تابش دانش - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی