پرداخت وجه به موسسه تابش دانش

موسسه تابش دانش لوگو

ارتباط با ما

سبزوار - بلوار سیادتی - 100 متر قبل از درب اصلی دانشگاه پیام نور

آشنایی بیشتر با موسسه تابش دانش

موسسه فرهنگی آموزشی تابش دانش در سال 1381 تاسیس شد و هم اکنون به عنوان یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های شهرستان سبزوار در حال فعالیت می باشد. تا کنون این موسسه صدها فارغ التحصیل مسلط به زبان انگلیسی داشته است تعداد زبادی از آنها به تحصیلات عالی در بهترین دانشگاه های خارجی و داخلی دست یافته اند. این موسسه به طور تخصصی به آموزش انگلیسی می پردازد. تمام گروه های سنی (از 8 سال به بالا) با هر شرایط تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در محیطی کاملا تخصصی و آکادمیک تجربه کنند. موسسه تابش دانش در سال 1395 نمایندگی وی سی وی در سبزوار را کسب نمود و از آن تاریخ سیستم آموزشی این موسسه کاملا مدرن و بروز می باشد.

رسالت و اهداف ما: - تربیت انسان های فرهیخته مسلط به زبان انگلیسی - ایجاد محیط آموزشی ایده آل، استاندارد و شاد که شایسته زبان آموزان ما باشد. - رعایت حقوق مدرسین، کارکنان و زبان آموزان - ساخت آینده ای روشن و پر امید

سوالات متدوال: 1- بهترین سن شروع؟ در موسسه تابش شروع آموزش از پایان کلاس دوم می باشد. به والدین توصیه میکنیم تا قبل از این سن اقدام به آموزش فرزندان خود نکنند. 2- چرا به خردسالان آموزش نمی دهید؟ شکی نیست که کودکان در سن طلایی خود برای یادگیری زبان جدید هستند ولی آموزش به کودکان قبل از دبستان نیازمند رعایت و اجرای اصول و استاندارهای خاصی است که در صورت عدم رعایت آنها نه تنها کودکان انگلیسی یاد نخواهند گرفت بلکه عدم رعایت آنها منجر به تخریب آینده تحصیلی کودکان می شود. 3- آموزش به بزرگسالان چگونه است؟ بزرگسالان با هر شرایط سنی و تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در شرایطی مفرح و لذت بخش شروع کنند. وی سی وی یادگیری انگلیس برای همه ایرانیان را ممکن ساخته است. 4- برنامه هفتگی؟ به طور معمول کلاس ها به صورت هفته ای دو جلسه و هر جلسه دو ساعت می باشد. در ایام تابستان سه جلسه درهفته می باشد.

در کلیه سطوح کودک و نوجوان همچنین بزگسالان کتب وی سی وی در موسسه تابش دانش تدریس می گردد.

زبان آموزان گرامی می دانید که یادگیری انگلیسی کلید موفقیت های آینده شما (هم در تحصیل وهم زندگی) است. برای کسب موفقیت در یادگیری انگلیسی لازم است به چند نکته توجه کنید: - یادگیری یک زبان (مخصوصا در کشوری که حداقل مواجهه با آن زبان قرار دارد) طولانی و زمان بر هست. پس باید بسیار صبور و شکیبا باشید. - کلاس، معلم و سیستم آموزشی مهم و تاثیر گذار هست ولی نقش خود شما به عنوان زبان آموز مهمتر هستید. تلاش شما، علاقه شما، و وقتی که صرف یادگیری می کنید خیلی مهم و نقش آفرین هست. - نباید به کلاس و معلم اکتفا کرد و لازم است همیشه و در همه جا در حال یادگیری باشید. - اعتماد به نفس داشته باشید و یقین داشته باشید که یادگیری انگلیسی ممکن و قابل دسترسی است. و اما کلام آخر، یادگیری انگلیسی هدف نیست بلکه وسیله ای برای کسب دانش روز دنیا و بهره برداری از منابع مختلف چه در حوزه علمی و چه تفریح و سرگرمی است. در کنار انگلیسی، سعی کنید پیشرفت در زمینه های اخلاق، ورزش، صداقت، درستی، دوستی، و مهربانی را نیز دنبال کنید تا بتوانیم شهروندی سالم، دانا و شریف در کنار دیگر همنوعان خود باشیم. برای همه شما آرزوی موفقیت داریم.

پیام جناب آقای مهدی تابش پور مدیر موسسه تابش دانش

پیام مدیریت: در موسسه تابش تمام انرژی ما بر روی آموزش با کیفیت متمرکز می باشد. رعایت نظم، رعایت حقوق زبان آموزان و مدرسین، رعایت دقیق استانداردهای آموزشی و توجه کافی به اصول آموزشی همیشه سرلوحه کار ما بوده است. به تیم آموزشی و اجرایی موسسه، به تخصص و تعهد آنها و وجدان کاری آنها افتخار می کنم. موسسه تابش یک موسسه آموزشی است نه یک بنگاه تجاری از این رو هدفی به جز آموزش و تربیت صحیح زبان آموزان نداریم و اهداف اقتصادی در درجه دوم اهمیت قرار دارند. نزدیک به دو دهه است که در حال ارایه خدمات به شهروندان هستیم و امیدوارم همچنان بتوانیم مسیر درست خود را ادامه دهیم.

موسسه تابش دانش - مدیر
Anouncements

اطلاعیه ها

Our English Programs

دوره های آموزشی